Reyna to nowy agent Valorant. Prezentacja umiejętności

Wczorajszego wieczora deweloperzy Riot Games zaprezentowali nowego agenta w Valorant, Reynę. Prezentujemy umiejętności agentki.

exploit reyna haven valorant

Już drugiego czerwca odbędzie się premiera Valorant. Deweloperzy w ciągu dwóch miesięcy doprowadzili grę do ostatnich szlifów i zdecydowali się, że gra zostanie udostępniona graczom na całym świecie.

Wraz z premierą Valorant, w grze mają znaleźć się nowa mapa, nowy tryb rozgrywki jak i nowy agent. O nim pisaliśmy już kilka dni wstecz, a wczoraj Riot pokazał nam jak wygląda, a co najważniejsze jakie umiejętności prezentuje.

Zanim jednak przejdziemy do wyjaśniania jej umiejętności zobaczcie zwiastun rozgrywki Reyny.

Umiejętności Reyny w Valorant

C – to klasyczny flashbang oślepiający. Reyna tworzy „oko Saurona”, i jeśli przeciwnik spojrzy w jego kierunku zostaje oślepiony.
E – kolekcjonując orby z wyeliminowanych przeciwników staje się chwilowo niewrażliwa na obrażenia i niewidzialna, ale uniemożliwia strzelanie.
Q – Umożliwia wykorzystanie orbów zdobytych z wyeliminowanych przeciwników aby uleczyć agentkę.
X – wzmacnia umiejętności Reyny. Umożliwa zbuffowanie samoleczenia przy każdorazowej eliminacji do 150HP

Orby, które zbierać będzie Reyna przypominają odrobinę wczesną mechanikę Reapera w Overwatch. Jedyna różnica polega na tym, że agentka Valorant nie wykorzystuje ich od razu do leczenia, a może to zrobić w dowolnym momencie.

Ciekawi mnie też jak będzie dokładnie działał buff jej umiejętności i jaki będzie jego czas trwania.