Riot dementuje: Valorant bez skinów broni z League of Legends

Ostatnimi czasy w sieci pojawiły się plotki jakoby złoty nóż z LoLa miał znaleźć się w Valorant. Riot dementuje te plotki.

nie będzie lola w valorant

Valorant jako nowa strzelanka od Rito została stworzona od zera jako nowe uniwersum. Nie będzie w niej zatem bezpośrednich nawiązań do League of Legends. Jednak w ostatnim czasie pojawiło się kilka fałszywych informacji dotyczących implementacji broni z popularnej MOBY w Valorant.

Riot Games postanowiło zdementować te plotki. Mimo, że cross obu gier byłby ciekawym rozwiązaniem, deweloperzy zdecydowali się przekreślić taką możliwość. O decyzji poinformowali pracownika Belgijskiego IGN, który następnie ujawnił publicznie tą informację.

Riot skontaktował się ze mną i powiedzieli mi, że nie planują wprowadzać żadnych URFów ani innych itemów z League of Legends w Valorant.

Mimo, że Riot nie ma planów łączenia tych dwóch gier w żaden sposób, promocja Valorant odbywać się ma również za pośrednictwem League of Legneds. Niedawno pisaliśmy o teaserze Valorant w najnowszej piosence Giants.

Crossy zawsze przynoszą zwiększone zainteresowanie. Wystarczy spojrzeć na przykład Fortnite, w którym mieliśmy już Johna Wicka, Thanosa czy postacie i bronie z Gwiezdnych Wojen.