Riot prezentuje nowe ikony rang i zmienioną nazwę najwyższej rangi w Valorant

Dzisiejszego dnia deweloperzy zaprezentowali nowe ikony rang w Valorant. Poznaliśmy tez oficjalną nową nazwę najwyższej rangi w grze.

nowe ikony i nowa nazwa najwyższej rangi w valorant

Wraz z nadchodzącym patchem 1.02 w grze mają pojawić się ponownie gry rankingowe. Deweloperzy w nowym artykule na oficjalnej stronie gry ujawnili, że gra doczeka się zmian ikon rankingowych, które dotychczas nie koniecznie dostatecznie rozróżniały graczy w innych subdywizjach.

Dodatkowo najwyższa ranga w grze, która dotychczas nazywała się Valorant oficjalnie zmienia nazwę. Teraz będzie nazywana Radiant (w polskiej wersji Promienisty).

rangi valorant patch 1.02

Decyzja o zmianie nazwy została wyjaśniona poniżej:

Ponadto, choć podoba nam się koncepcja najwyższej rangi jako czegoś wyjątkowego i nawiązującego do naszej własności intelektualnej, postanowiliśmy nie używać już nazwy VALORANT w odniesieniu do najwyższej rangi, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień wywołanych takim samym brzmieniem dwóch różnych terminów.

Według informacji dotarczonych przez deweloperów gry rankingowe powrócą z patchem 1.02. System rankingowy będzie w dalszym ciągu usprawniany pod kątem drużyn i matchmakingu w najwyższych dywizjach jednak jeśli wierzyć twórcom jest on już w pewnym stopniu zbalansowany.

Mimo, że deweloperzy nie ujawnili kiedy patch pojawi się w gre podejrzewa się, że nastąpi to w dniu jutrzejszym.