Summit1g twiedzi, że Valorant będzie bardzo nudny do oglądania, a hype bardzo szybko opadnie

Jeden z popularnych streamerów Jaryd "Summit1g" ujawnił swoje obawy nad oglądalnością Valorant.

valorant jest nudny do oglądania

Summit1g jest jednym z najstarszych streamerów na świecie. I nie mam na myśli jego wieku ale czasu jaki poświęcił na streamowanie. Od ponad 10 lat z powodzeniem prowadzi swoje relacje z gier, a dzięki dropom z Valorant przekroczył liczbę ponad 200 000 widzów jednocześnie.

Podczas jednego z ostatnich streamów ujawnił swoje obawy w związku z potencjalną oglądalnością Valorant. Jak stwierdził:

Umiejętności [w Valorant, przyp. red.] będą jego zgubą. Jeśli miałbym być w 100% szczery, sądzę że z perspektywy widza gra jest strasznie blada mająca głupie i nudne chokepointy.

Jak dodaje, popularność Valorant szybko spadnie na łeb na szyję i hype bardzo mocno opadnie.

Oczywiście każdy ma swoje zdanie. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że to dopiero początek drogi gry, i za jej popularność w głównej mierze będzie odpowiadał sam Riot. Jeśli będzie współpracował ze społecznością może osiągnąć poziom pokroju CS’a czy LoLa. Jeśli zaś zrobią jak Blizzard czy EA Games, Valorant uplasuje się w drugiej dziesiątce Twitcha i stanie się niszową grą…

Sam odnajduję się w Valorant jak nigdy dotąd. Valorant sprawia mi dużo frajdy z gry i jeśli nie będę często trafiał na cheaterów sądzę, że będzie moim kolejnym ulubionym multiplayerowym FPSem po CSie i Overwatch.