Znamy wszystkie umiejętności Killjoy!

Killjoy to nowy agent w Valorant, który pojawi ię w grze już na poczatku sierpnia. Wiemy jak wyglądają wszystkie jek umiejętności!

killjoy agent valorant efekty dźwiękowe

Wraz ze startem Aktu II w grze zobaczymy nowego agenta. Killjoy to technologiczny specjalista, który w swoim zasobie będzie posiadał minę ujawniającą przeciwników, wiezyczkę strzelniczą, granat oraz ultimate spowalniający przeciwników.

Pierwsza umiejętność to Alarmbot, który pozwoli Killjoy na zostawienie miny. Gracze, którzy na niego nadepną zostaną ujawnieni, otrzymają obrażenia jak i chwilowo będą otrzymywać 2x więcej obrażeń.

Druga umiejętność Killjoy to Turret. Killjoy ma możliwość postawienia wieżyczki, która może obracać się o 180 stopni. Wiezyczkę można zniszczyć, a dodatkowo agentka może ją zabrać tak samo jak Cypher swoją kamerę i pułapki.

Trzecia umiejętność Killjoy to Nanoswarm. Agentka rzuca granat, który nie wybucha ale po chwili uwalnia nano rój, który zadaje duże obrażenia w miejscu gdzie upadł granat.

Ostatnia umiekętność to ult o nazwie Lockdown. Killjoy rozstawia urządzenie, ktore po aktywacji bardzo spowalnia przeciwników i uniemożliwia im użycie broni przez 3 sekundy.

Premiera drugiego aktu odbędzie się na poczatlu sierpnia.