BlizzCon 2023 – Blizzard ujawnił 3 kolejne dodatki World of Warcraft w ramach projektu Worldsoul Saga

Podczas Blizzcon 2023 Blizzard zapowiedział zupełnie nowy projekt - World of Warcraft Worldsoul Saga.

3 nowe dodatki do World of Warcraft

BlizzCon 2023 z pewnością zaskoczył wszystkich fanów World of Warcraft. Po miesiącach od sprowadzenia do firmy jednego z ojców marki Warcraft – Chrisa Metzena poznaliśmy pierwsze szczegóły pracy nowego dyrektora kreatywnego. World of Warcraft rozpoczyna nowy projekt zwany Worldsoul Saga, w ramach którego znajdzie się kilka następnych dodatków do gry. Trzy z nich poznaliśmy już podczas Ceremonii Otwarcia i są nimi The War Within, Midnight oraz The Last Titan.

World of Warcraft The War Within

Pierwszy dodatek w ramach nowego projektu nazwany The War Within przeniesie graczy do podziemi Azeroth, w których ponownie zetrzemy się z cywilizacją Nerubian i Earthen i samą Xal’Atath. W ramach tego dodatku udostępniono również zwiastun filmowy, w którym widzimy Thralla rozmawiającego z Anduinem, który nie daje sobie psychicznie rady z wydarzeniami, które miały miejsce od momentu dodatku Shadowlands. Bohaterowie odczuwają jakąś nową potężną siłę, która przyciąga ich i zwiastuje nowe, potężne zagrożenie dla świata. Zaś sam dodatek będzie kontynuował wątek miecza Sargerasa, który od kilku dodatków pozostaje wbity w Azeroth.

W grze udostępnione zostaną nowe lokacje takie jak Azj-Kahet, Isle of Dorn, The Ringing Deeps, Hallowfall, Delves, nowe raidy jak i nową funkcję Warbandów.

World of Warcraft Midnight

World of Warcraft Midnight to drugi dodatek w ramach projektu Worldsoul Saga. Gracze powrócą do znanych wcześniej regionów starego świata i Quel’Talas. Siły ciemności ponownie zaatakowały Azeroth, a gracze będą musieli zjednoczyć rozproszone elfickie plemiona.

World of Warcraft The Last Titan

Ostatnim, trzecim dodatkiem zaprezentowanym podczas BlizzCon 2023 jest World of Warcraft The Last Titan. Gracze ponownie wracają do Starego Świata gdzie będą świadkami powrotu Tytanów w Ulduar i Northrend. Dodatej ujawni wiele sekretów z okresu powstania Azeroth i świata przed pierwszymi starciami orków i ludzi.