Dziś premiera 2 tomu Kronik World of Warcraft

Od dziś w księgarniach w całej Polsce można nabyć premierowy 2 tom Kronik World of Warcraft!

kroniki world of warcraft tom 2 w sprzedaży

Warcraft ma bardzo bogatą historię. Gra, która po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1994 przeszła masę zmian, by dziś znaleźć się na szczycie najpopularniejszych gier MMO na świecie.

Osoby, które dotychczas chciały zgłębić fabułę Warcrafta przez długi czas miały z tym problem. Większość wydarzeń opisywanych było przez Youtuberów, ale w 2016 roku oficjalnie wydano I tom Kronik World of Warcraft, który pojawił się w Stanach Zjednoczonych.

Premiera I tomu w polskim wydaniu miała swoją premierę dopiero w 2019 roku. Jednak już dziś fani mogą wertować kolejne strony II tomu Kronik World of Warcraft. Wszystko dzięki wydawnictwu Insignis, które już od kilku lat dostarcza polskim fanom kolejne powieści w świecie Warcrafta.

II Tom Kronik World of Warcraft w sprzedaży

Dzisiejszego dnia ruszyła oficjalna sprzedaż II tomu Kronik World of Warcraft. Książka jest już dostępna w najpopularniejszych polskich księgarniach takich jak Świat Książki czy Empik w cenie lekko ponad 60 złotych.

II tom omawia wydarzenia mające miejsce przed wydarzeniami z Warcraft 3: Reign of Chaos. Oznacza to, że gracze poznają w pełni historię zniszczenia krainy Draenor, spaczenia orczych ludów demoniczną krwią oraz wydarzeniami mającymi miejsce podczas I i II wojny między Hordą, a Przymierzem.

Książka została dodatkowo okraszona wieloma ilustracjami autorstwa Josepha Lacroix, Emily Chen, Stantona Fenga, Alexa, Horleya, Petera C. Lee, Seana Sevestre, Abe Taraky czy Wei Wang. Za polskie tłumaczenie odpowiada Piotr Czarnota. Poniżej prezentujemy Wam tylko kilka fotek II tomu (wiecie, aby nie łamać praw autorskich ;)).

Książka podobnie jak jej anglojęzyczna wersja prezentuje się świetnie. Twarda oprawa, śliski gruby papier i pełna chronologia.

Dzięki współpracy z wydawnictwem Insignis, mam jeszcze jedną dobrą wiadomość. Już jutro zaprezentujemy Wam quiz wiedzy dotyczący wydarzeń właśnie z Tomu II Księgi World of Warcraft. Zwycięzca quizu zostanie wybrany spośród wszystkich osób, które wezmą udział w quizie. Nie jest istotne czy odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania, ale im więcej poprawnych odpowiedzi tym większe szanse!

Oczekujcie jutrzejszego porannego newsa i koniecznie polubcie profil World of Warcraft: Polska na Facebooku.