Filmowy render Jailera w magazynie PCGamer. Czyżby kolejny cinematic z Shadowlands?!

Magazyn PCGamer zaprezentował bardzo szczegółowy wizerunek Jailera z World of Warcraft: Shadowlands. Czyżby szykował nam się kolejny cinematik?

jailer z World of Warcraft na okładce magazynu PCGamer

Najprawdopodobniej deweloperzy szykują nam niemałą niespodziankę. Do tej pory większość rozszerzeń w World of Warcraft posiadało wyłącznie jeden materiał filmowy, którym było intro stanowiące zarazem zwiastun rozszerzenia. W przypadku Shadowlands była to animacja prezentująca Sylvanę, która otwiera portal do Shadowlands.

Jednak być może doczekamy się drugiej animacji, którą niebezpośrednio zdradza nam magazyn PCGamer. Na swojej okładce promuje najnowszy dodatek do WoWa, na którym widnieje Jailer. Jednak jeśli się dokładnie przyjrzycie, jego wizerunek nie powstał na silniku gry. Jest bardzo dopracowany i uszczegółowiony.

Początkowo gracze sądzili, że powyższa grafika to fake, jednak PCGamer ujawnił już końcową okładkę magazynu, która prezentuje się następująco.

Powstaje jednak pytanie, czy powyższa grafika rzeczywiście zwiastuje nam pojawienie się nowego cinematiku czy ma jedynie służyć celom marketingowym. Jeśli to pierwsze to najpewniej na premierę otrzymamy drugi materiał filmowy, w którym poznamy dokładniej wątek fabularny Jailera.