Nowe latające wierzchowce World of Warcraft Shadowlands z premierą patcha 9.1!

World of Warcraft doczeka się nowych wierzchowców latających w podstawowych lokalizacjach Shadowlands wraz z premierą patcha 9.1.

Dotychczas w sieci krążyła błędna interpretacja kiedy zostanie udostępnione latanie. Spekulowano, że będzie to koniec kampanii Covenantu na 59 poziomie renown (jest ich 80). Dawało by to aż 7 tygodni czekania od czasu uruchomienia patcha 9.1!

Jednak Bllizzard doprecyzował, że będzie to sam początek cyklu życia 'Chains of Domination’. Najprawdopodobniej będzie można odblokować osiągnięcie „memories of sunless skies” w już 2 tygodniu od udostępnienia patcha.
Dodatkowo na 45 poziomie renown otrzymamy latającego mounta w nagrodę za lojalność wobec naszego covenantu.

Najprawdopodobniej zespół developerów doszedł do wniosku, że zamykanie latania za grindem jakiejś reputacji albo bezsensownym oczekiwaniem na poziomy 'renown’ w obliczu opóźnień i skandalicznie długiego oczekiwania na patch tylko jeszcze mocniej rozwścieczy graczy już wystarczająco poirytowanych brakiem mountów w The Maw. Dlatego też osiągnięcie to odblokowuje również latanie dla wszystkich altów od 50 poziomu.

Który z wierzchowców przypadł Wam najbardziej do gustu?