Patch 9.2 'Eternity’s End’ ogłoszony!

W materiale na oficjalnym kanale YouTube nazwanym 'Developer Preview' Blizzard ogłosił i zaprezentował elementy patcha 9.2 do dodatku 'Shadowlands' zatytułowanego "Eternity's End'.

Wczorajszego dnia Blizzard zaprezentował elementy patcha 9.2 w World of Warcraft Shadowlnads o nazwie Eternity’s End. Dzięki materiałowi dowiadujemy się o nowościach w najnowszej aktualizacji oraz kontynuowanym wątku fabularnym gry.

W patchu 9.2 w pogoni za Zoovalem (Jailerem) trafimy do nowej krainy zwanej ’Zereth Mortis’, która jest pradawnym warsztatem twórców i architektów nie tylko zaświatów, ale i całej rzeczywistości. Wszystkie zaświaty, wszystkie istoty są tam projektowane z myślą o wprowadzeniu ich na płaszczyźnie świata realnego jak i we wszystkich rodzajach zaświatów.

To właśnie w Zereth Mortis znajduje się 'Grobowiec Pierwszych’, którego pożąda Zooval. Będziemy usiłowali go powstrzymać w nowym raidzie „Sepulcher of the First Ones” przed nadpisaniem całej kreacji Pierwszych zgodnie z jego indywidualnymi zamiarami. Do rotacji Mythic+ trafia podzielony na 2 megaduengon „Tazavesh Market„.

W nowej krainie spotkamy automatyczne istoty zbiorczo zwane 'Progenitors’ (Protoplaści) dzielące się na dwie podgrupy: 'Automa’ i 'Jiro’. Ciekawostką będą automatyczne prototypy stworzeń zamieszkujących nasz świat i zaświaty. Spotkamy również nowy odłam Brokerów, który nie jest już Kartelem zwany 'Enlightened Ones – Oświeceni’.

Nowym systemem progresji w patchu 9.2 będzie poznawanie języka i alfabetu w jakim porozumiewają się istoty zamieszkujące tą zupełnie obcą nam krainę. Pomoże nam w tym jeden z Automa i Brokerzy. Dzięki poznawaniu melodycznego języka uzyskamy stopniowo dostęp do aktywności takich jak nowe wydarzenia, questy, daily oraz nagrody.

Wielki powrót zaliczą klasowe zestawy zbroi (Class Tier Sets). Będzie ich kilka odmian dla każdej klasy i uzyskamy je za aktywności w Raidach, Mythic+, PVP i Duengonach. Jest to bardzo głośno wyrażane życzenie społeczności od dłuższego już czasu. Patrząc na fatalną sytuację w jakiej się znajduje World of Warcraft, to czas najwyższy aby spełniać te życzenia.

Między wieloma nowościami takimi jak nowe formy zmiany kształtu (Soulshape), zwierzątka towarzyszące (Pet), wierzchowce (Mount) będą zmiany w profesjach, conduitach, soulbindach. Nowością również będzie aktualizacja w Darkmoon Faire, gdzie dostaniemy nową (taneczną) mini-grę. Rozpoczną się nowe sezony PVP i Mythic+.

Patch 9.2 „Eternity’s End” jeszcze nie trafił na serwery PTR.