Warcraft Arclight Rumble bez loot boxów i NFT

Deweloperzy w wywiadzie potwierdzili, że Warcraft Arclight Rumble pozbawione jest loot boxów i NFT.

warcraft arclight rumble bez loot boxów i nft

Dopiero co zapowiedziana produkcja mobilna Blizzarda Warcraft Arclight Rumble spotkało się ze skrajnymi opiniami. Wielu graczy ma obawy czy gra będzie posiadała płatne i wymuszane loot boxy, z których może wypaść przedmiot nie mający żadnej wartości w wydanych pieniądzach. Blizzard jest tego świadomy i w wywiadzie dla GamerBraves wyjaśnił tą sytuację.

Najważniejszą informacją jest to, że gra pojawi się bez płatnych mechanik niespodzianek, czyli wspomnianych już loot boxów, ani również NFT.

W grze nie ma mechaniki loot boxów ani niczego podobnego. Jeśli chcesz kupić jednostkę, w zasadzie przewijasz do dołu sklepu, mamy różne rozmiary pakietów, kupujesz zestaw monet i wydajesz je dokładnie na to, co chcesz, ponieważ jest już w twoim sklepie i możesz ją kupić to właśnie wtedy. Więc nie ma domysłów, co dostajesz na koniec dnia.

Oświadczenie to stoi w sprzeczności z informacjami zawartymi w Sklepie Google Play, gdzie w kategorii „Elementy interaktywne” wymienione zostały zakupy w grze zawierające losowe elementy. I właśnie to było powodem zamieszania wśród fanów. Deweloperzy w przypadku tej konkretnej gry, nie zdecydowali się na mechaniki niespodzianek, ani nawet NFT, które w branży gier zyskuje coraz większe zainteresowanie włodarzy różnych studiów deweloperskich.

Źródło: GamerBraves