World of Warcraft: Sylvana w sprzedaży już w lipcu!

Już w lipcu w polskich księganiach pojawi się nowa książka w świecie WoWa, Sylwana.

polska premiera książki Sylvana

Wydawnictwo Insignis w noctce prasowej poinformowało o premierze książki World of Warcraft Sylvana, która trafi do polskich księgarń już 27 lipca tego roku. Książka napisana przez Christie Golden ma wyjaśnić motywację antagonistki gry i sposób jej zachowania w trakcie ostatnich lat.

Już 27 lipca ukarze się długo wyczekiwana Sylwana autorstwa Christie Golden. Najnowsza powieść poświęcona została w całości życiu niegdysiejszej bohaterki wysokich elfów, nieumarłych Porzuconych i wojowniczej Hordy – tytułowej Sylwanie Bieżywiatr. Mająca swój debiut równo 20 lat temu w trzeciej części strategicznej odsłony Warcrafta elfia łowczyni przeszła długą i krętą drogę od generał tropicieli, Królowej Banshee, Wodza Hordy do znienawidzonej przez wszystkie nacje sojuszniczki Nadzorcy Zovaala. Wielu fanów krytykowało nie tylko decyzje podejmowane przez Sylwanę ostatnimi czasy, ale przede wszystkim brak logiki w podejmowaniu kolejnych wyborów. Powieść w końcu odkryje wszystkie motywy Sylwany i pozwoli odpowiedzieć na zadawane sobie masowo przez fanów pytanie „Dlaczego?”.

Zamówienia przedpremierowe można składać bezpośrednio na stronie Empik.com. Cena książki została ustalona na niespełna 38 złotych.