Sprawdź swoją wiedzę z Diablo 2!

Z okazji premiery Diablo 2 Resurrected zapraszam do wzięcia udziału w quizie wiedzy, w którym do wygrania jest trylogia Wojny Grzechu autorstwa Richarda A. Knaaka ufundowaną przez wydawnictwo Insignis!

reedycja

Diablo 2 ukończyło w tym roku 21 lat. Z kolei rozszerzenie do gry Lord of Destruction równe 20. Diablo 2 Resurrected powstało by uczcić pamięć najbardziej kultowego hack’n slasha w historii gier komputerowych, który wytyczał standardy rozgrywki.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis mamy do rozdania kopię Wojny Grzechu – jedynej trylogii wydanej w świecie Diablo, która omawia temat wojny między Wysokimi Niebiosami, a Płonącymi Piekłami, pośrodku której znaleźli się nefalemowie, zwykli ludzie w których obudziła się moc aniołów i demonów.

Aby wygrać książkę wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań w quzie poniżej i liczyć na szczęście w losowaniu! Zwycięzcę wyłonimy spośród zgłoszeń, które zdobędą największą liczbę punktów w naszym quzie. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli do 23:59. Zwycięzcę ogłosimy na początku przyszłego tygodnia!

Aktualizacja

Zwyciężczynią w naszym quizie została paulina******@o******. Serdecznie gratulujemy! Email z prośbą o potwierdzenie chęci odbioru nagrody został już do Ciebie wysłany!

Quiz Diablo 2