Obi-Wan Kenobi będzie walczył z Vaderem w serialu z serii Gwiezdne Wojny z Evanem McGregorem!

Kampania promocyjna nowego serialu Gwiezdne Wojny Obi-Wan Kenobi granym przez Evana McGregora ukazuje głównego bohatera, który ponownie będzie walczył z Vaderem!

obi-wan kenobi walczy z darth vaderem w serialu na Disney+

Dokładnie miesiąc temu Disney+ zaprezentowało pierwszy zwiastun serialu Obi-Wan Kenobi, serialu z udziałem Evana McGregora, odtwórcy tytułowej roli w drugiej trylogii sagi Gwiezdne Wojny, w którym to poznaliśmy historię Vadera. Jak się okazuje plakaty promocyjne w Stanach Zjednoczonych teasują ponowne starcie Obi-Wana ze swoim uczniem po tragicznej w skutkach walce na planecie Mustafar.

Plakat z walki na miecze świetlne między dwoma byłymi przyjaciółmi pojawił się w jednym z amerykańskich sklepów. Sytuację podsyca również fakt, że w serialu zobaczymy nie jedno starcie Obi-Wana z Vaderem a aż dwie walki, z których ta pierwsza ma zakończyć się porażką opiekuna Luke Skywalkera.

Obi-Wan Kenobi vs Vader w duelu na grafice promocyjnej

Z kolei inne przecieki twierdzą, że w najbliższych dniach otrzymamy kolejne sceny z serialu. Nie jest pewne czy w ramach spotów reklamowych TV trwających ok 30 sekund czy w ramach nowego zwiastuna.

W obsadzie serialu zobaczymy ponownie Evana McGregora w roli Obi-Wana Kenobiego oraz Haydena Christensena w roli Darth Vadera (Anakin Skywalker z drugiej sagi).

Premiera serialu Obi-Wan Kenobi na platformie Disney+ nastąpi 27 maja 2022 roku.

Źródło: Comicbook