Scena po napisach w Morbius. Wiemy jaki złoczyńca pojawił się w filmie

Dzisiejszego dnia podczas premiery filmu Morbius pojawi się scena po napisach. Ale nie jedna, a aż dwie.

scena po napisach morbius

Morbius to najnowszy film studia Sony Pictures, w którym tradycyjnie pojawia się scena po napisach. Ale tym razem włodarze studia prezentują aż 2 sceny po napisach, które możemy obejrzeć zaraz po zakończeniu filmu. Wyjaśniamy jaki złoczyńca się w nich pojawia i czego będzie chciał od Michaela Morbiusa, nowego antagonisty z komiksów o Spider-Manie.

Pierwsza scena po napisach w Morbius

Pierwsza scena po napisach w filmie prezentuje rozmowę Adriana Toomes’a bohatera granego przez Michaela Keatona z tytułowym Morbiusem. Scena prezentowana jest również w finałowym zwiastunie Morbiusa, ale jedynie w urywku.

Toomes w scenie zostaje wypuszczony na wolność i spotykając Michaela pyta „Co słychać doktorku?”. Adrian Toomes, którego widzimy na ekranie to ten sam Vulture, którego poznaliśmy w filmie Spider-Man: Homecoming, pierwszym filmem nowej trylogii z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera.

Druga scena po napisach w Morbius

Druga scena po napisach pokazuje kolejne spotkanie obu bohaterów ze sceny powyżej. Tytułowy bohater jedzie autem przez pustynię. W oddali słyszy dziwne dźwięki przez co zatrzymuje się. Podlatuje do niego Vulture i proponuje mu dołączenie do jego grupy, która miałaby na celu zemstę na Spider-Manie. Wskazuje to jednoznacznie, że Sony tworzy zręby grupy Sinister Six, o której dyskutowano jeszcze przed premierą Venoma.

Morbius opowiada historię Michaela Morbiusa, naukowca, który cierpi na bardzo rzadką chorobę krwi. W trakcie poszukiwań leku wstrzykuje sobie eksperymentalny lek zawierający krew nietoperza. Jednak przyjęcie go nie tylko wyleczyło go ze schorzenia, ale stało się również jego klątwą. Zyskując nadludzkie umiejętności musi walczyć z ciągłą żądzą krwi.

W filmie możemy zobaczyć wielu znanych amerykańskich aktorów. Poza tytułowym Morbiusem granym przez Jareda Leto znajdują się również Michael Keaton jako Vulture, Matt Smith jako Loxias Crown, Jared Harris jako Emil Nikols oraz Tyrese Gibson jako Simon Stroud.

Źródło: Youtube