Ujawniono czas trwania filmu Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness

Na niespełna miesiąc przed premierą ujawniono czas trwania filmu Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness.

czas trwania filmu Doctor Strange 2 In the Multiverse of Madness

Nowa produkcja nie będzie najdłuższym filmem w historii Kinowego Uniwersum Marvela jak informowano w przeciekach. Czas trwania filmu Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness został ujawniony dzięki sprzedaży biletów, która ma już miejsce od przynajmniej kilku dni w kinach amerykańskich. Najnowsza produkcja Sama Raimiego ma potrwać niewiele ponad 2 godziny.

Niedawno uruchomiona sprzedaż biletów w Stanach Zjednoczonych na kolejny film Marvela bije rekordy popularności. Według portalu sprzedającego bilety do kin online Fandango, kolejna odsłona przygód Doctora Strange i Wandy Maximoff jest już najlepiej sprzedającym się filmem tego roku. To właśnie na biletach, które otrzymali fani dowiedzieliśmy się jak długi czeka nas seans. I mimo oczekiwań, film okazuje się być znacznie krótszy niż zapowiadano. Dokładny czas trwania filmu ustalony został na 2 godziny i 6 minut.

Doctor Strange 2 opowie kontynuację historii z Spider-Man: No Way Home. Aby przywrócić poprzedni stan rzeczy, Stephen Strange szuka pomocy u swojego druga Wonga i Wandy Maximoff, potężnej członkinii Avengers. Jednak nad ludzkością i całym wszechświatem wisi straszliwe zagrożenie, którego nie da się pokonać samą ich mocą. Co jeszcze bardziej zaskakujące, największe zagrożenie wygląda dokładnie tak, jak sam Doctor Strange.

W produkcji zobaczymy zagra Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor czy znany z serii o X-menach Patrick Stewart, który niedawno również potwierdził swój udział w filmie.

Źródło: Comicbook