Beta Diablo 4 – Jak dostać się i wziąć udział w testach?

Beta Diablo 4 coraz Bliżej. Blizzard szykuje się do dużej fazy testów mechanik endgame. Tłumaczymy jak dostać się do pierwszej fazy.

beta diablo 4 jak wziąć udział

Niedługo rozpocznie się beta Diablo 4. Blizzard rozpoczął wysyłkę zaproszeń do pierwszej grupy graczy, którzy będą mieli okazję sprawdzić jakie mechaniki przygotował dla nich deweloper. Część z nich opisaliśmy w zapowiedzi beta testów Diablo 4 około tygodnia temu.

Jak zgłosić chęć do udziału w beta testach Diablo 4?

Aby głosić chęć udziału w nadchodzących beta testach Diablo 4, gracze powinni przede wszystkim zaznaczyć zgodę na chęć otrzymywania aktualności oraz specjalnych ofert z platformy Battle.Net.

Poniżej prezentuję instrukcję jak tego dokonać:

  • Odwiedźcie stronę Battle.net lub otwórzcie aplikację Battle.net.
  • Kliknijcie swoją nazwę użytkownika, która jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknijcie „Ustawienia konta” lub „Pokaż konto”, w zależności od platformy.
  • Kliknijcie opcję menu „Prywatność”, a następnie przewińcie w dół do „Preferencje komunikacyjne”.
  • Kliknijcie przycisk „Aktualizuj” i upewnijcie się, że opcja „Wiadomości i oferty specjalne od Battle.net” jest włączona*.

Powyższą czynność należy wykonać maksymalnie do 11 października. Wtedy lista chętnych zostanie zamknięta.

Jak zwiększyć swoje szanse na udział w becie Diablo 4?

Pierwsza faza bety Diablo 4 skupiona będzie na testach systemów endgame. Oznacza to, że Blizzardowi będzie zależało na graczach, którzy spędzają dużo czasu w pozostałych produkcjach studia takich jak Diablo 2 Resurrected, Diablo 3 oraz Diablo Immortal.

We wpisie blogowym zapowiadającym uruchomienie pierwszej fazy testów, deweloperzy napisali następującą treść:

Wykorzystując dane z rozgrywki zaprosimy ograniczoną liczbę grających w Diablo, którzy spędzili ostatnio dużo czasu grając rozwiniętymi postaciami w Diablo II: Resurrected, Diablo III i Diablo Immortal.

Jeśli chcecie jeszcze mieć szansę na otrzymanie dostępu do bety Diablo 4, wykonajcie jak najszybciej powyższe zalecenia i zacznijcie grindować w jedną z powyższych gier.

Jeśli do 18 listopada nie otrzymacie odpowiedzi z adresu „[email protected]”, będzie to oznaczać, że nie zostaliście wyselekcjonowani do udziału w pierwszej (zamkniętej) fazie betatestów.

Dla osób, którym się nie poszczęści teraz, będą mogli przetestować produkcję Blizzarda na początku 2023 roku, kiedy to wystartuje otwarta faza beta testów Diablo 4.