Cena Hogwarts Legacy w zamówieniach pre-order od 59,99 EUR

W sieci pojawiła się cena Hogwarts Legacy przy okazji uruchomienia zamówień pre-order.

Hogwarts Legacy cena produkcji na Playstation, Xbox i PC

W zeszłym tygodniu Avalanche Software i Warner Bros. Games zaprezentowało 15-minutowy zwiastun rozgrywki Hogwarts Legacy. Gameplay gry ujawnił informacje o otwartym świecie, lataniu na miotle i wyścigach na niej, nauce w szkole, rozwiązywaniu łamigłówek jak i systemie craftingu i dowolnych modyfikacjach ubioru postaci. Poznaliśmy również cenę Hogwarts Legacy na wszystkich platformach. Te nie odbiegają od standardów rynkowych.

Co jednak ciekawe gra najprawdopodobniej nie będzie posiadała bezpłatnej aktualizacji z konsol starszej generacji do nowej. Zatem gracze, którzy będą chcieli zaoszczędzić 10$ na zakupie, a w międzyczasie nabędą konsolę nowej generacji będą zmuszeni do zakupu gry ponownie.

Cena Hogwarts Legacy

Poniżej prezentuję ceny Hogwarts Legacy na poszczególne platformy, które pojawiły się w sklepach internetowych Amazon czy BestBuy:

  • Playstation 4: 59,99 EUR (269,99 PLN)
  • Xbox One: 59,99 EUR
  • Playstation 5: 69,99 EUR (329,90 PLN)
  • Xbox Series X/S: 69,99 EUR

W Polsce różnica cenowa będzie wyższa ponieważ wyniesie aż 60 złotych, a nie 47 patrząc na koszt przeliczenia waluty. Dziedzictwa Hogwartu nie można jednak jeszcze zamówić w sklepach cyfrowych Xbox i Playstation.

Premiera Hogwarts Legacy odbędzie się na święta Bożego Narodzenia 2022.

Źródło: Amazon.com