Nowe słowa runiczne wraz ze startem Laddera w Diablo 2 Resurrected

Blizzard potwierdził, że wraz z nadejściem pierwszego sezonu rankingowego w Diablo 2 Resurrected doczekamy się nowych słów runicznych!

nowe słowa runiczne w Diablo 2 Resurrected

Diablo 2 Resurrected na dzień premiery miało zapewnić graczom jak najwierniejsze odwzorowanie klasycznej rozgrywki Diablo 2. I plan ten został zrealizowany w 100%. Pomijając fakt częstych problemów z serwerami, gra funkcjonuje w niemalże identyczny sposób jak przed 20 laty. W jednym z wywiadów dla japońskich mediów deweloperzy potwierdzili, że gra doczeka nowych słów runicznych i potężnych potworów.

Informację tą potwierdził Gallerani na łamach portalu 4gamer.net. Jak informuje, deweloperzy rozpoczną przygotowania do laddera zaraz po wprowadzeniu licznych poprawek błędów oraz stabilizacji serwerów gry.

Najważniejszymi problemami dla obecnego zespołu programistów są poprawki błędów i stabilizacja serwera. Po ich rozwiązaniu przygotujemy się do wprowadzenia laddera. Data wprowadzenia sezonu jest jak dotąd nierozstrzygnięta, ale czekajcie na specjalne słowa runiczne i potężne potwory.

Mamy też kilka pomysłów na aktualizacje niesezonowe. Przykro mi, że nie mogę podać szczegółów, ale oczekujcie również i tego.

Robert Gallerani

Aktualnie deweloperzy pracują nad serwerami, których 20-letnia architektura powodowała dotychczas częste wyłączenia usługi gry. Wprowadzona kolejka zatrzymała crashowanie serwerów, jednak w dłuższej perspektywie ma pojawić się nowy mechanizm, pozwalający uniknąć również i tej modyfikacji.

AKTUALIZACJA

Jak podaje Rhykker w swoim ostatnim materiale, informacje przekazane przez portal 4gamers zostały źle zrozumiane. Twórca skontaktował się z Blizzardem, który poinformował, że japońskie media źle zinterpretowały wypowiedź deweloperów i Blizzard nie potwierdził nowych słów runicznych w Diablo 2 na start laddera.