Oficjalne Karty Tarota Diablo w sprzedaży od października 2022

Kolejny produkt Diablo trafi do sprzedaży w październiku 2022 roku. Tym razem to oficjalne karty tarota z przewodnikiem.

karty tarota z Diablo w przedsprzedaży

Kolejne produkty Diablo pojawią się jeszcze w tym roku. W asortymencie sklepu internetowego Amazon.com pojawiły się zamówienia pre-order Kart Tarota z przewodnikiem w świecie Sanktuarium. Produkt ten pojawi się oficjalnie w tym samym miesiącu, co zapowiedziana niedawno książka Tales from the Horadric Library.

Premiera kart odbędzie się dokładnie 4 października (książka wymieniona wyżej raptem 2 tygodnie później), a ich cena wraz z 96-stronicową książką kosztować ma 30 dolarów amerykańskich. W zestawie znajduje się 78 pięknie ilustrowanych grafik prezentujących grozę Sanktuarium stworzonych przez kilku wykwalifikowanych artystów horrorów.

Oceń przeszłość i sięgnij po swoje przeznaczenie – dokądkolwiek prowadzi mroczna ścieżka – dzięki talii tarota i przewodnikowi Sanktuarium, inspirowanym mitologią Diablo firmy Blizzard Entertainment i jego magicznym światem Sanktuarium.

Ożyw tradycje tych, którzy rzucali kośćmi, czytali z liści herbaty i wzywali siły nadprzyrodzone, aby rozświetlić swoją drogę, dzięki temu luksusowemu zestawowi zawierającemu 78 dużych kart i 96-stronicowy przewodnik. We współpracy z zespołem ds. gier Diablo i wykwalifikowanymi artystami horrorów, te zupełnie nowe ilustracje do wielkich i mniejszych arkan ukazują piękno i grozę Sanktuarium, oferując oszałamiające wizualnie wrażenia, które są kluczem do zrozumienia – i objęcia – własnych wewnętrznych demonów .

Zamówienia przedpremierowe kart można dokonać na stronie Amazon.