Testy regionalne Diablo Immortal wkrótce wystartują

Włodarze studia Activision Blizzard ujawnili, że testy regionalne Diablo Immortal mogą wystartować już wkrótce.

topowe telefony nie dźwignęły wymagań sprzętowych diablo immortal

Wczorajszego dnia odbyło się podsumowanie finansowe 3 kwartału 2020 roku Activision Blizzard, podczas którego deweloperzy ujawnili najważniejsze informacje o swoich produkcjach. Naszej uwadze nie umknęła notka dotycząca Diablo Immortal. Mianowicie, Blizzard planuje start testów regionalnych już wkrótce.

testy regionalne diablo immortal startują wkrótce

Słowo „soon” w nomenklaturze deweloperów może oznaczać długi okres, jednak w przypadku informacji inwestycyjnych jest raczej pewne, że pierwsi gracze dostaną Diablo Immortal w swoje ręce już w tym roku. Warto w tym miejscu podkreślić, że wewnętrzne testy gry przeprowadzone wśród pracowników firmy z innych działów okazały się sukcesem, a sami testerzy są zadowolenie z tego jak wygląda gra.

Minusem tej informacji jest fakt, że ani Stany Zjednoczone, ani Europa nie znajdą się w grupie pierwszy testerów gry. Testy regionalne przeprowadzane są z reguły w Azji lub Ameryce Północnej, a dopiero potem właściwe beta testy mogą ruszyć w krajach w EU i NA.

Komunikat ten oczywiście oddala również samą premierę gry, która nie odbędzie się w 2020 roku. Ta już na 100% zostanie udostępniona wszystkim graczom dopiero w 2021 roku.