Wierzchowce mogą pojawić się w Diablo Immortal

Podczas streamu dla chińskich graczy, deweloperzy potwierdzili, że w Diablo Immortal mogą pojawić się wierzchowce.

wierzchowce w Diablo Immortal

Diablo Immortal wczorajszego dnia zakończyło fazę zamkniętych beta testów na amerykańskich i azjatyckich rynkach. Przez ponad dwa miesiące gracze mieli okazję poznać mechaniki gry oraz wszystkie klasy jakie pojawią się podczas premiery gry. Jednak podczas ostatniego streamu dla chińskich graczy deweloperzy ujawnili, że w grze mogą pojawić się wierzchowce!

Wierzchowce są nieodłączym dodatkiem większości gier MMO. Diablo Immortal w opinii deweloperów nie będzie już typowym hack&slashem, a MMOARPG. Nie dziwi więc zatem wymóg wspólnych raidów bossów czy widok gildii podczas beta testów. Wierzchowce zaś są zawsze dodatkową opcją przychodu dla deweloperów i ten rozważany jest wewnętrznie.

Niemal rok temu informowaliśmy Was o tym, że Diablo IV doczeka się wierzchowców, a każdy z graczy będzie mógł posiadać własną stajnię. Warto jednak podkreślić, że nie planowane jest wdrażanie ujeżdżania potworów, a raczej klasycznych zwierząt jak konie. Dodatkowo w Diablo IV wierzchowce będą posiadać własne elementy kosmetyczne, które będzie można kupić bądź zdobyć bezpośrednio w grze.

Diablo Immortal oczekuje aktualnie na premierę, która ma nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku.