Godzilla i Kong w Operacji Monarch w Call of Duty Warzone już w maju!

Kolejny crossover marki Call of Duty potwierdzony. Już w maju pojawi się Operacja Monarch, a do gry dołączy Godzilla i Kong!

Godzilla i Kong dołączają do Call of Duty Warzone

Call of Duty rozpoczyna crossovery, które gracze tak lubią chociażby w serii gier Fortnite. Z wczorajszego przecieku wynika, że Godzilla i Kong pojawią się w Call of Duty Warzone w ramach Operacji Monarch wraz ze startem 3 sezonu, który nastąpi 11 maja. Potwierdzają się zatem wszelkie wskazówki odkryte przez fanów w ostatnich materiałach promocyjnych 3 sezonu w CoD.

Odkrycia dokonał profil PlayStation Game Size na Twitterze, za pośrednictwem którego potwierdzono, że Operacja Monarch zostanie wprowadzona wraz z patchem 1.57.

Co ciekawe oficjalny profil Call of Duty zamieścił ciekawy wpis, w którym teasuje udział dwóch gigantów w grze. Dzisiaj też najpewniej potwory zostaną oficjalnie zaprezentowane przez Activision.

Jak informuje profil PlayStation Game Size gra zostanie uszczuplona w gigabajtach. Po aktualizacji ma zajmować znacznie mniej miejsca co jest bardzo dobrą informacją.

Premiera 3 sezonu w Call of Duty Warzone już 11 maja.

Źródło: Twitter

#grajse