Lost Ark Twitch Drops – wszystko co musisz wiedzieć o nagrodach

Co warto wiedzieć o Lost Ark Twitch Drops? Ano na przykład to, że za oglądanie streamów na Twitchu otrzymacie nagrody kosmetyczne w grze.

Lost Ark Twitch Drops już dostepne

Lost Ark jest już od dwóch dni dostępny dla wszystkich fanów, którzy nabyli Founders Pack, otrzymując tym samym wcześniejszy dostęp do gry. Produkcja co prawda istnieje już od czterech lat ale dopiero teraz dzięki firmie Amazon gracze z Europy, Ameryki Północnej i Południowej otrzymali pełny dostęp do gry. Warto jednak zwrócić uwagę, na nagrody jakie można otrzymać za samo oglądanie streamów z gry.

Lost Ark Twitch Drops – terminy

Jeśli planujecie rozgrywkę w Lost Ark to warto zainteresować się dropami oferowanymi na platformie Twitch. Każdy widz będzie miał szansę na otrzymanie czterech zestawów nagród kosmetycznych. Te z kolei można zdobyć w dniach 8 luty – 1 marca bieżącego roku.

Lost Ark Twitch Drops – zasady

Aby wziąć udział w zabawie i zdobyć nagrody należy wykonać następujące czynności. Pierwszą jest połączenie swojego konta w grze z kontem na platformie Twitch. Następnie należy oglądać przynajmniej 4 godziny wybrany stream z listy podanej przed producenta, aby mieć szansę na zgarnięcie nagrody. Pełna lista streamerów prezentuje się następująco

EuropaAmeryka PółnocnaAmeryka Południowa
abadassunicorn
AresLps
Dhalucard
Evangelion0
Fextralife
Jessirocks
KennyStream
Knekro
Lapi
Malevolgia
Metashi12
Nugiyen
Poopernoodle
poulpix
Raizqt
Steelmage
TonTon
yuli
Zerator
Zoltan
anthony_kongphan
Bajheera
Bikeman
Burkeblack
CDNthe3rd
Cohhcarnage
Datmodz
ds_lily
Grimmmz
Hyoon
ItmeJP
Maximum
Luckyghost
nl_kripp
Sacriel
Sloot
Smashley
Stoopzz_TV
Towelliee
ZealsAmbitions
1DrakoNz
aXtLOL
Cahos_Gaming
Coscu
Finger
Frankitooow
gratis150ml
HiddenGames
Japeta
JogueComoUmOgro
LumeiFei
mano_imp
Rakin
shikai
Skipnho
smzinho
Sr_ThuliuM
VanieBunny
YoDa
Zanfas_cenegal

Zespoły reprezentują określone regiony w grze. I tak Europa reprezentuje Elgasię, Ameryka Południowa Petranię, a Ameryka Północna Arkesię.

Każda z drużyn reprezentujących kontynenty walczą w grze o możliwość odblokowania określonego dropa. Jeden z nich został już odblokowany i trwa walka o odblokowanie kolejnego etapu. Aby otrzymać nagrody za każdy etap, gracze muszą oglądać dany stream przynajmniej 4 godziny dla jednego dropu.

Zatem jeśli jeden drop został już odblokowany przez wszystkie drużyny, wystarczy wybrać jakiegokolwiek streamera i oglądać jego transmisję na żywo przez 4 godziny do momentu pojawienia się dropa.

Kolejne dropy będą odblokowane po osiągnięciu określonego pułapu punktowego, który aktualnie prezentuje się następująco.

Lost Ark Twitch Drop stats

Zatem najbliżej osiągnięcia kolejnego etapu zdaje się być drużyna z Ameryki Południowej.

Lost Ark Twitch Drops – nagrody

Najważniejsze jest jednak to co otrzymacie za oglądanie streamów Lost Ark. A są nimi 4 pakiety odblokowywane za obejrzenie 4 godzin wybranego streamera, którego drużyna przekroczyła próg punktowy odblokowujący dany pakiet.

Nagrodami za Twitch Drops w Lost Ark są:

  • 3 pakiety (już odblokowany):
    • Battle Item Chest,
    • Regulus’ Light Currency Chest (100k srebra),
    • Amethyst Shard Pack (1500 odłamków),
  • Arkesia Paper Hat Chest – unikatowy kapelusz,
  • Helgaia Pet Chest – unikatowy pet,
  • Neugier Gold Mount – mount w stylu złotego poduszkowca.

Wydarzenie będzie trwało do 1 marca. Jest zatem jeszcze sporo czasu. Oficjalna premiera Lost Ark ma miejsce 11 lutego, czyli w najbliższy piątek!