Nowa gra survivalowa Blizzarda powstaje od 5 lat i wszyscy się nią zachwycają

Nowa gra survivalowa Blizzarda tworzona jest od niemal 5 lat, a ponadto wszyscy, którzy w nią grali są zachwyceni.

nowa gra survivalowa od Blizzarda

Na początku tego tygodnia Blizzard oficjalnie ogłosił prace nad nową grą survivalową, do której poszukują deweloperów. Niestety poza udostępnieniem dwóch grafik koncepcyjnych, informacją o tym, że jest to nowe IP, nie wiemy nic ponadto. Jak się teraz okazuje, studio pracuje nad grą już niemal 5 lat. A ta informacja widnieje na profilu kierownika tej produkcji na LinkedIn, Craiga Amai.

Poza powyższym, gra jest w całkowicie grywalna. Potwierdził to szef studia Blizzard Entertainment Mike Ybarra, który poinformował społeczność, że rozegrał wiele godzin i sam czuje ogromną satysfakcję i ekscytację z całkowicie nowego IP studia.

Dodatkowo o grze bardzo pochlebnie wypowiedział się Geoffrey Virtue, Producent Wykonawczy Teamfight Tactics w Riot Games, który pracował nad survivalem Blizzarda do czerwca 2021 na stanowiski Principal Lead Game Producer.

To projekt, który będzie miał duży wpływ na branżę. Jestem z Was wszystkich dumny i nie mogę się doczekać, aż gracze dostaną ją w swoje ręce.

Geoffrey Virtue

Nowy survival Blizzarda nie ma aktualnie daty premiery. Podobnie jak większość gier Blizzarda, dowiemy się o tym na niedługo przed samą premierą.