Nowa gra survivalowa Blizzarda tworzona jest od niemal 5 lat, a ponadto wszyscy, którzy w nią grali są zachwyceni.

Na początku tego tygodnia Blizzard oficjalnie ogłosił prace nad nową grą survivalową, do której poszukują deweloperów. Niestety poza udostępnieniem dwóch grafik koncepcyjnych, informacją o tym, że jest to nowe IP, nie wiemy nic ponadto. Jak się teraz okazuje, studio pracuje nad grą już niemal 5 lat. A ta informacja widnieje na profilu kierownika tej produkcji na LinkedIn, Craiga Amai.

Poza powyższym, gra jest w całkowicie grywalna. Potwierdził to szef studia Blizzard Entertainment Mike Ybarra, który poinformował społeczność, że rozegrał wiele godzin i sam czuje ogromną satysfakcję i ekscytację z całkowicie nowego IP studia.

Dodatkowo o grze bardzo pochlebnie wypowiedział się Geoffrey Virtue, Producent Wykonawczy Teamfight Tactics w Riot Games, który pracował nad survivalem Blizzarda do czerwca 2021 na stanowiski Principal Lead Game Producer.

To projekt, który będzie miał duży wpływ na branżę. Jestem z Was wszystkich dumny i nie mogę się doczekać, aż gracze dostaną ją w swoje ręce.

Geoffrey Virtue

Nowy survival Blizzarda nie ma aktualnie daty premiery. Podobnie jak większość gier Blizzarda, dowiemy się o tym na niedługo przed samą premierą.

Tagi: , , ,