Na profilu szefa Blizzarda pojawiła się grafika odnosząca do Starcrafta.

Mike Ybarra, który aktualnie pełni rolę szefa studia Blizzard Entertainment zamieścił na Twitterze posta, na którym widnieje wizerunek Protossa ze Starcrafta z podpisem „My life for Aiur”. Wiele osób w społeczności sądzi, że w ten sposób teasuje nowości związane z franczyzą. Czyżby nowy Starcraft był w produkcji?

Ybarra już niejednokrotnie teasował różne nowości gier Blizzarda poprzez swój prywatny profil na Twitterze nie zdradzając przy tym praktycznie niczego. Kilka miesięcy temu ujawnił, że w kolejnych dniach gracze otrzymają zapowiedzi wielu nowości w świecie Diablo, Overwatch czy Warcraft. I mimo, że terminu nie dotrzymał, od tego czasu pojawiło się sporo nowości.

Dowiedzieliśmy się na przykład o starcie beta testów Overwatch 2 planowanych na 26 kwietnia, ujawnieniu nowości w świecie Warcraft takich jak zapowiedź i premiera nowego rozszerzenia w Hearthstone Wyprawa do Zaginionego Miasta, zapowiedzi nowego dodatku do World of Warcraft Dragonflight, którego ujawnienie nastąpi już 19 kwietnia jak i Warcraft Mobile, którego ogłoszenie nastąpi 19 maja. Zaś w samym Diablo uruchomiono pre-rejestrację na urządzeniach iOS i nagrody za rejestrację do Diablo Immortal potwierdzając datę premiery planowana na pierwszą połowę 2022 roku.

Zaś jeśli chodzi o Starcrafta na jego profilu pojawił się taki post:

Powyższy post może oczywiście nie znaczyć absolutnie nic. Jednak patrząc po jego tajemniczych postach z przeszłości, jestem w stanie uwierzyć, że jest coś na rzeczy. Czy warto hajpować się na coś dużego? Nie wiem, może to oznaczać po prostu jakiegoś patcha, albo coś w stylu mini kampanii, a może oznaczać również, że trwają prace nad zupełnie nową produkcją w świecie Starcrafta.

Źródło: Twitter

Tagi: , ,