Illuminati potwierdzeni w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness

Artykuł z magazynu Empire potwierdza obecność Illuminati w Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness.

Illuminati potwierdzeni w Doctor Strange 2 In the Multiverse of Madness

Kilka tygodni temu Marvel zaprezentował nowy zwiastun do Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness. Po pojawieniu się w nim Patricka Stewarta spekulowano o obecności grupy Illuminati i ich znaczeniu dla całego filmu. Ponadto produkcja ma zawierać postaci znane z Marvel Zombies pod postacią samego doktora. Magazyn Empire potwierdził jednoznacznie, że Illuminati rzeczywiście będzie obecne podczas seansu filmu.

Scena od której rozpoczęto spekulacje dotyczy robotów Ultrona prowadzące Stephena Strange’a do pomieszczenia przed oblicze kilku postaci, których twarzy nie ujawniono. Jedyną podpowiedzią był głos Patricka Stewarta i postura osoby z łysą głową, która od razu kazała nam sądzić, że to Charles Xavier, który w komiksach jest przewodniczącym tej grupy. Niedawno też Patrick Stewart potwierdził swój udział na planie filmowym Doctor Strange 2.

Illuminati w magazynie Empire

Magazyn Empire zamieścił zaś następujący zapis przy obrazie prezentującym doktora przed Illuminatami.

Zdjęcie

Jest zatem pewne, że grupa Iluminatów będzie miała ważny wątek w kontrolowaniu multiwersum. Jednak jak wpłynie to na decyzje Strange’a, tego przekonamy się dopiero w kinie.

Premiera Doctor Strange 2: In the Multiverse of Madness planowana jest na 6 maja 2022 roku.