Tom Cruise jako Superior Iron Man w Doctor Strange 2: The Multiverse of Madness?

Fani uważają, że nowy zwiastun Doctor Strange 2: The Multiverse of Madness ujawnił udział Toma Cruise jako Superior Iron Man.

superior iron man w doctor strange 2 in the multiverse of madness

W nocy z niedzieli na poniedziałek w sieci zadebiutował zwiastun do Doctor Strange 2: The Multiverse of Madness, który ujawnił wiele ciekawych smaczków. Jednym z nich może być potencjalny udział w produkcji Toma Cruise w roli Superior Iron Man. Plotki te pojawiły się w sieci już kilka tygodni temu, ale dopiero ostatnio mogliśmy zobaczyć zdjęcie z planu filmu, gdzie obecny był aktor. Fani są niemal pewni, że chodzi właśnie o Iron Mana, który zasiada w radzie Illuminati, o której wspomnieliśmy wczoraj.

Sceny z udziałem tajemniczej postaci mogą być jednak mylące. Część społeczności uważa, że może to być Capitan Marvel z alternatywnej rzeczywistości, w którą może wcielić się Marvelowa Monica Rambeau, aktorka którą poznaliśmy w serialu Wandavision. Jednak gdy zobaczyliśmy roboty Ultrona, niemal pewne stało się, że może nimi kierować nie nikt inny jak Superior Iron Man, postać Tonego Starka posiadająca kilka Kamieni Nieskończoności w swojej rzeczywistości.

Wiemy już, że w filmie poza udziałem Profesora X, zobaczymy grupę Illuminati, w której skład wchodził również Doctor Strange, Iron Man, Namor, Black Bolt czy Reed Richards, członek Fantastycznej Czwórki. W filmie występuje również kilka alternatywnych wersji Doctora Strange, m.in. Defender Strange, Supreme Strange czy Zombie Strange jak i Zombie Wanda.

Jaka jest prawda? Tego najpewniej przekonamy się dopiero w okolicach premiery filmu, która zaplanowana została na 6 maja 2022 roku.