Beta Diablo 4 wystartowała!

Beta Diablo 4 stała się faktem. Wczorajszego wieczora uruchomione zostały serwery gry i konta pierwszych graczy zostały oflagowane.

beta diablo 4 jak wziąć udział

Zamknięte beta testy Diablo 4 ostatecznie wystartowały. Taką informację otrzymali wczorajszego dnia gracze, którzy wcześniej zostali zaproszeni do udziału w tej fazie testów. Wśród zaproszonych znaleźli się głównie hardkorowi fani, którzy w ostatnich miesiącach spędzili dużą liczbę godzin w Diablo 2: Resurrected, Diablo III oraz Diablo Immortal. Celem aktualnej fazy są testy mechanik end-game, które mają zostać ocenione przez testerów, a zaprezentowany przez nich feedback użyty do usprawnienia mechanik.

Zamknięte beta testy Diablo 4 z NDA

Niestety to tyle z dobrych informacji. Wśród tych złych jest absolutny zakaz streamowania, nagrywania materiałów wideo z gry, prezentowania zrzutów ekranu czy rozmawiania o stanie gry. Tym samym nie będę w stanie prezentować Wam szczegółów bety, ale na pewno na open betę otrzymacie pełne kompendium wiedzy o grze i klasach.

Beta Diablo 4 – jak zagrać?

Dostępy do bety Diablo 4 otrzymali gracze, którzy spędzili liczne godziny w poprzednich odsłonach gry w ostatnim czasie. Jeśli zatem nie mieliście okazji grać w Diablo w minionych miesiącach, dostępu nie otrzymacie.

Jest to jednak pierwsza z faz beta testów gry. W przyszłych miesiącach, a dokładniej na początku przyszłego roku odbędzie się open beta, w której będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani.

Jednak Ci z Was, którzy grywali endgame w poprzednich produkcjach mogą zwiększyć swoje szanse poprzez wykonanie poniższej instrukcji:

  • Odwiedźcie stronę Battle.net lub otwórzcie aplikację Battle.net.
  • Kliknijcie swoją nazwę użytkownika, która jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknijcie „Ustawienia konta” lub „Pokaż konto”, w zależności od platformy.
  • Kliknijcie opcję menu „Prywatność”, a następnie przewińcie w dół do „Preferencje komunikacyjne”.
  • Kliknijcie przycisk „Aktualizuj” i upewnijcie się, że opcja „Wiadomości i oferty specjalne od Battle.net” jest włączona*.

Jeśli do 18 listopada nie otrzymacie zaproszenia do zamkniętej bety Diablo IV, to będzie oznaczać, że nie zostaliście wybrani do udziału.