Cain zidentyfikuje przedmioty z Kostki Horadrimów w Diablo 2 Resurrected

Blizzard potwierdził, że w grze znajdzie się jeszcze więcej funkcji Quality of Life. Wśród nich Cain zidentyfikuje przedmioty znajdujące się w Kostce Horadrimów w Diablo 2 Resurrected.

Cain identyfikacja przedmiotów w Kostce Horadrimów w Diablo 2 Resurrected

Blizzard wprowadza kolejne usprawnienia w Diablo 2 Resurrected. Po zeszłorocznej premierze, problemach z serwerami i opóźnionym starcie gier rankingowych zdaje się, że gracze mogą liczyć na kolejne usprawnienia. Jedną z nich jest identyfikowanie przedmiotów przez Deckarda Caina znajdujących się w Kostce Horadrimów.

Informację tą przekazał Pezradar, Community Lead franczyzy Diablo na łamach swojego Twittera.

Dodatkowo na Reddicie w odpowiedzi na post polskiego influencera Teko ujawnił, że gra doczeka się jeszcze kilku dodatkowych usprawnień Quality of Life odnoszących się bezpośrednio do Kostki.

Pojawi się sporo usprawnien QoL Kostki.

Noty [patch notes, przyp. red.] pojawią się w przyszłym tygodniu. Nie będzie to pełna lista wprowadzanych zmian do gry – to taki mid patch 2.4.

There are quite a few Cube QoL things coming.

Notes will come next week. This isn’t a full on version change for the game — This is a mid-patch to 2.4.

Cieszy to, że deweloperzy w dalszym ciągu wspierają rozwój Diablo 2. Usprawnienia rozgrywki i dostosowanie ich do dzisiejszych czasów z całą pewnością może pomóc tej 20-letniej grze.