Bug w Postępach Sezonowych w Diablo 4 pozwala ukończyć niektóre misje niemal natychmiast

Diablo 4 od premiery zebrało bardzo krytyczne opinie. Okazuje się, że niektóre misje w ramach Postępów Sezonowych można ukończyć niemal natychmiast.

bug postępów sezonowych w Diablo 4

W dniu 20 lipca wystartował pierwszy sezon rozgrywek w Diablo 4. Deweloperzy zaprezentowali mechanikę Plugawych Serc, 6 nowych przedmiotów unikatowych oraz nowe aspekty legendarne, które mają przysłużyć się tworzeniu nowych buildów w grze. Ale poza nimi wprowadzono całą masę nerfów. Dotyczyły nie tylko balansu klas postaci, ale również afiksów, które znacznie zmniejszyły obrażenia zadawane przez niektóre konfiguracje buildów.

Zadanie Ponura Nagroda w Diablo 4 jest zbugowane

Ponura Nagroda to jedno z zadań w ramach III rozdziału Postępów Sezonowych w Diablo 4. Związane jest z Drzewem Szeptów, które wymaga od gracza pozyskanie 10 skrzyń z nagrodami, za realizację szeptów.

Zadanie to jest jednak zbugowane i pozwala ukończyć tylko jednorazowo szepty. Po zebraniu 10 punktów za szepty należy udać się do Drzewa Szeptów i odebrać nagrodę w postaci skrzyni. Gdy ta pojawi się w ekwipunku gracza to co trzeba zrobić to usunąć przedmiot z inwentarza – po prostu wyrzucić go i następnie podnieść jeszcze 9krotnie. W ten sposób system uzna, że gracz otrzymał 10 skrzyń Drzewa Szeptów i ukończy zadanie.