Kolejne aktualizacje Diablo Immortal w sklepie Google Play!

Blizzard nie próżnuje i aktualizuje build Diablo Immortal znajdujący się na Google Play.

aktualizacja diablo immortal w google play

To już trzecia aktualizacja gry w sklepie Google Play. Niedawno informowaliśmy Was o aktualizacjach przy okazji wewnętrznych testów Diablo Immortal, które zostały rozpoczęte w Blizzardzie na skalę globalną. Wszyscy pracownicy otrzymali dostęp do gry by móc swobodnie przetestować grę i przesłać feedback deweloperom, zanim gra zostanie udostępniona szerokiemu gronu.

Od momentu rozpoczęcia wewnętrznych testów, gra doczekała się już drugiej aktualizacji. Nie wiemy jednak czego ona dotyczy i czy trwają już przygotowania do zasadniczej fazy alfa testów.

Wraz z powyższą aktualizacją pojawiły się również zmiany na chińskim portalu Tap Tap. Na portalu pośrednika aplikacji mobilnych zaktualizowano opis gry, w którym wspomniano o akcji gry, Skarnie, odłamkach Kamienia Świata oraz Sabacie.

Aktualnie trwają przygotowania do premiery kolejnej aktualizacji kwartalnej w Diablo IV. W sieci pojawiają się plotki jakoby testy Diablo Immortal miały rozpocząć się przy okazji kolejnej aktualizacji informacyjnej Diablo IV, ale nie ma na to żadnego potwierdzenia.