Premiera Diablo Immortal – wiemy kiedy zagramy w tego mobilniaka!

Podczas dzisiejszego pokazu na Youtube Blizzard ujawnił kiedy odbędzie się premiera Diablo Immortal.

premiera diablo immortal ogłoszona

Premiera Diablo Immortal została potwierdzona przez Blizzarda. Dzisiejszego popołudnia na Youtube odbył się pokaz gry, podczas którego deweloperzy podzielili się ze społecznością szczegółowymi informacjami dotyczącymi mobilnej produkcji w świecie Diablo. Jednak to co najbardziej interesowało fanów to dokładna data premiery Diablo Immortal, która ostatecznie została podana do publicznej informacji.

Diablo Immortal zostało zapowiedziane podczas konwentu BlizzCon 2018. Deweloperzy nie byli przygotowani na hejt z jakim musieli się spotkać, nie spełniając oczekiwań społeczności, która domagała się zapowiedzi Diablo IV. Z oficjalnych informacji, które pojawiły się po czasie wynikało, że Diablo Immortal miało być wisienką na torcie zaraz po zapowiedzi czwartej odsłony gry, jednak ta została całkowicie zdjęta z harmonogramu i ujawniona dokładnie rok później.

Od tego czasu fani co i raz szydzili z komórkowej wersji Diablo. Ale po kilku fazach alfa i beta testów wielu z nich całkowicie zmieniło zdanie. Bo jak się okazuje Diablo Immortal nie takie straszne jak opisują, a co ważniejsze wciągnęło fanów na długie godziny.

Data premiery Diablo Immortal

Dzisiejszy pokaz wywołał z pewnością ekscytację u wielu fanów produkcji. Premiera Diablo Immortal została oficjalnie ogłoszona i gracze będą mogli zagrać w mobilną wersję Diablo już 2 czerwca 2022 roku!

Dodatkowo gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką na PC! Tak jest, Diablo Immortal będzie posiadało wersję i crossplay na PC!!! Wersja pecetowa będzie posiadała nie tylko obsługę kontrolera ale również myszki i klawiatury.

Nagranie z PC można obejrzeć poniżej.

Osoby, które chciałyby odebrać unikalny zestaw ozdobny Horadrimów powinien zarejestrować się do gry na oficjalnej stronie Battle.Net.

Cieszy mnie, że w końcu otrzymaliśmy konkretną datę premiery i oficjalne wsparcie dla PC. Rozgrywka na komórce mimo, że ciekawa przez dłuższy czas gry powodowało dyskomfort w karku…