Ruszyła pre-rejestracja Diablo Immortal na urządzeniach Apple z iOS!

Blizzard rozpoczął oficjalnie pre-rejestrację Diablo Immortal na urządzeniach Apple z systemem iOS!

ruszyła pre-rejestracja na Apple iOS

Stało się. Oficjalnie uruchomiona została pre-rejestracja Diablo Immortal na urządzenia Apple z system iOS. Gracze na całym świecie dołączając do zapisów przedpremierowych mogą liczyć na nagrodę w postaci Zestawu Ozdobnego Horadrimów, który odbiorą po ukończeniu samouczka gry gdy gra będzie już dostępna publicznie. Ale co ważniejsze potwierdza to datę premiery, która nastąpi maksymalnie do 25 czerwca 2022 roku.

Wszystko przez regulacje Apple, która wymaga od deweloperów, że produkcje, w których uruchomiono pre-rejestrację muszą bezwzględnie mieć premierę w ciągu 90 dni od jej uruchomienia. Co oznacza, że premiera Diablo Immortal nastąpi maksymalnie 25 czerwca tego roku. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują mobilnego Diablo. W końcu po kilku fazach alfa i beta testów gry, która nie była dostępna na europejskim rynku, zostanie udostępniona graczom żądnym przygód.

Pre-rejestracja gry dostępna w oficjalnych sklepach Apple App Store i Google Play Store.

Zaś Ci z Was, którzy chcieliby zobaczyć jak prezentują się klasy postaci odsyłam do naszej Wiki Diablo Immortal, która z każdym dniem będzie uzupełniana o kolejne materiały!