Wystartowała beta Overwatch 2!

Dokładnie o godzinie 20:00 czasu polskiego wystartowała beta Overwatch 2.

beta overwatch 2 wystartowała

Dziś, 26 kwietnia o godzinie 20:00 czasu polskiego wystartowała ostatecznie beta Overwatch 2, tak długo wyczekiwana przez wszystkich fanów FPSa sci-fi Blizzarda. Deweloperzy przygotowali wczesny build gry, aby zakończyć ciągłe wydłużanie procesu deweloperskiego i pozwolić graczom na możliwość testowania sequela produkcji.

Rzecz jasna w startującej fazie będzie można wypróbować jedynie tryb PvP. Kampanie fabularne w ramach PvE będą teraz niedostępne jak również wiele funkcji gry takich jak profile, gry rankingowe czy tryb arcade.

Zawartość bety Overwatch 2

Rozpoczynająca się dzisiaj beta Overwatch 2 ma na celu weryfikację potencjalnych bugów czy glitchy, sprawdzenie infrastruktury serwerowej jak również publiczne przetestowanie zmian balansu przygotowanych dla każdego bohatera oraz przejście na mechanikę 5vs5.

Gracze, którzy otrzymali dostęp do beta testów poprzez oflagowanie konta będą mieli do dyspozycji 33 bohaterów, wśród których znajduje się niedawno ogłoszona Sojourn, wszystkie dotychczasowe mapy (poza 2CP) jak i cztery zupełnie nowe: Śródmieście (Nowy Jork), Cicruit Royal (Monte Carlo), Rzym i Toronto. Warto zaznaczyć, że dwie ostatnie mapy przygotowane zostały dla zupełnie nowego trybu Push.

Niestety jeśli liczycie na skiny, zawiedziecie się. Blizzard nie ma gotowych wszystkich skórek z Overwatch 2. Nie zobaczycie tu na pewno ani nowej Orisy, ani Doomfista. Wszystkie zostaną dodane w dniu premiery gry.

Osobom, którym nie uda się dziś dostać do beta testów mają jeszcze szansę na zagranie w Overwatch 2 w najbliższą środę, 27 kwietnia. Od godziny 19:00 na naszym kanale Rushingturtles na platformie Twitch za obejrzenie 4 godzin streamu Overwatch otrzymacie betę Overwatch 2 w ramach Twitch dropów.

A teraz zapraszam was na nasz kanał gdzie będziemy cisnąć betę do upadłego!