Amazonka to pierwsza klasa która wbiła 99 poziom na ladderze Diablo 2 Resurrected!

Nie Czarodziejka, Nie Paladyn, a właśnie Amazonka jest pierwszą klasą, która wbiła 99 poziom na ladderze Diablo 2 Resurrected. I nie jest to bot!

Amazonka pierwsza wbiła 99 poziom na ladderze Diablo 2 Resurrected

Pod koniec kwietnia ruszył pierwszy sezon rozgrywek ladderowych w Diablo 2 Resurrected. Gracze na całym świecie ruszyli w pościgu o najwyższe miejsca w grach rankingowych remastera i spodziewać można byłoby się, że to właśnie Czarodziejka lub Paladyn będą pierwszymi klasami, które sięgną jako pierwsze o najwyższe miejsce. Okazuje się jednak, że zrobił to Teo_Unsullied grając Amazonką.

Dokonania Teo zostały uwiecznione na streamie, z którego zrobiono klip w momencie dobicia do 99 poziomu. Całościowo gracz musiał poświęcić na osiągnięcie tego wyniku aż 138 godzin co daje 5.75 dnia. W tym miejscu warto podkreślić, że 99 poziom wbił dziś około południa więc od startu laddera miał około 7 dni na wykonanie tego zadania.

Co ważniejsze jego osiągnięcie jest o tyle istotne, że zdobył je grając Amazonką. A jak doskonale wszyscy wiemy ranking na ladderze najszybciej wbija się Czarodziejką i Paladynem. Lista rankingowa sprzed 3 godzin wygląda następująco:

Zdjęcie

Ciekawi mnie ilu polaków znajduje się w pierwszej 100tce rankingu.

Źródło: Twitch