Szczeliny Wyzwań i Pradawne Szczeliny w Diablo Immortal są bezpłatne!

Wiele osób w komentarzach sugerowało, że robienie szczelin w Diablo Immortal będzie płatne. Dementujemy plotki i wyjaśniamy szczegóły!

pradawne szczeliny i szczeliny wyzwań za darmo w diablo immortal

Diablo Immortal kilka dni temu weszło w fazę technicznych alfa testów. Gracze z Australii i wybrani influencerzy (wśród których znajduje się nasz portal) otrzymali dostęp do wczesnej fazy gry, dzięki czemu możemy poznać szczegóły mechaniki szczelin.

W Diablo Immortal znajdują się dwa rodzaje szczelin:

Oba rodzaje szczelin dostępne są dla graczy zupełnie za darmo. Wystarczy, że traficie do Westmarch i w najbardziej wysuniętym na północ punkcie znajdziecie Palace Courtyard (Dziedziniec Pałacowy), na którym znajdują się artefakty pozwalające Wam uruchomić szczeliny.

pradawne szczeliny w diablo immortal

W przypadku Szczelin Wyzwań, gracze po przejściu 1 poziomu odblokowują każdorazowo kolejny poziom riftów. Początkowe nie powinny sprawiać problemu. Jednak gdy przekroczycie próg 10go poziomu nie mając odpowiednio wysokiego poziomu czy sprzętu, może być naprawdę trudno.

szczeliny wyzwań poziomy diablo immortal

Mikrotransakcje, które pojawiają się w Diablo Immortal dotyczą emblematów pozwalających na modyfikowanie zawartości Pradawnych Szczelin. Modyfikatory te mogą być zarówno pozytywne (zmniejszenie obrażeń zadawanych przez przeciwników) jak i negatywne (zwiększenie odporności przeciwników). Emblematy można zdobyć bezpośrednio w grze, jednak dla mniej cierpliwych można je również kupić za walutę dostępną w grze.

Dostęp do szczelin pozostanie darmowy dla wszystkich graczy po premierze gry. Blizzard podkreślił, że mikrotransakcje w Diablo Immortal mają być opcjonalne, a zdecydowana większość elementów w grze dostępna bezpłatnie.