Zamknij

Szczeliny Wyzwań (Diablo Immortal)

Szczeliny Wyzwań (ang. Challenge Rift) jest jednym z trybów w Diablo Immortal pozwalający graczom na zdobycie dodatkowych punktów doświadczeń podczas walki o nagrody.

Aby rozpocząć rozgrywkę w Szczelinach Wyzwań należy udać się do Westmarch na Dziedziniec Pałacowy znajdujący się na północy miasta. W centralnej części dziedzińca znajdują się dwa artefakty pozwalające wybrać jedną ze szczelin:

Rozgrywkę w ramach Szczeliny Wyzwań można dokonać solo bądź w drużynie czteroosobowej.

Nagrody Szczelin Wzywań

Szczeliny wyzwań poza dostarczeniem graczom sporej liczby punktów doświadczenia podczas eliminacji kolejnych elitarnych przeciwników, złota czy przedmiotów zapewnia również kilka gwarantowanych nagród.

Co kilka poziomów liczba nagród otrzymywanych przez gracza rośnie. Wśród nich można znaleźć:

  • Punkty Honoru (walutę za którą można nabyć kamienie szlachetne, emblematy czy złoto) [1],
  • Runy (potrzebne do tworzenia legendarnych gemów) [2],
  • Emblematy (służą jako modyfikatory Pradawnych Szczelin) [3].

Diablo Immortal zapewnia aktualnie nagrody za ukończenie maksymalnie 100 poziomów Szczelin Wyzwań.

Wprowadzono również pierwszego zdobywcę kolejnego poziomu nagród. Co 10 poziomów przyznawana jest specjalna skrzynia, a gracz który jako pierwszy zdołał ukończyć dany poziom Szczelin Wyzwań zostanie oznaczony pamiątkową tablicą.

Ranking Szczelin Wyzwań

Diablo Immortal pozwala graczom na uczestnictwo w rywalizacji o miano lidera w Szczelinach Wyzwań. Ranking tworzony jest na podstawie ukończonego poziomu szczeliny oraz na podstawie czasu, w jakim udało się go ukończyć.

Ranking szczelin podzielony został również na klasy, podobnie jak ma to miejsce w Diablo 3. Gracze mogą przejrzeć profile wszystkich pozostałych uczestników rankingu.

Przypisy


  1. Diablo Immortal, Punkty Honoru[]
  2. Diablo Immortal, Runy[]
  3. Diablo Immortal, Emblematy[]