Junker Queen kolejnym bohaterem – przeciek zdaje się potwierdzać po starcie bety Overwatch 2

W sieci zrobiło się głośno gdy odkopano niedawny przeciek dotyczący Junker Queen. Okazuje się, że może być dużo bardziej realny niż nam się wydaje, a wszystko dzięki startowi bety Overwatch 2.

przeciek o Junker Queen w Overwatch 2

Beta Overwatch 2 została uruchomiona 26 kwietnia. Od tego czasu gracze mogą testować nowy tryb Przepychanka, nową bohaterkę Sojourn jak również nowe mapy i masę zmian balansowych. Jednak jeszcze przed jej startem francuski streamer i były trener Fefe na swoim streamie zaprezentował umiejętności Junker Queen. Wtedy nie było pewności co do ich prawdziwości jednak start bety spowodował, że temat odżył na nowo.

Podczas swojego streamu Fefe zaprezentował nowe umiejętności Junker Queen, których listę prezentuję poniżej.

IkonaOpis
Atak podstawowy: Dubeltówka – przypominająca funkcjonalnością broń Scouta z Team Fortress 2. Służy do walki na krótkim dystansie.
Ząbkowane ostrze jako broń do walki w zwarciu – powoduje krwawienie za każdym razem, gdy jest używana zadając obrażenia w czasie. Bohaterka może nim rzucać, a broń wraca jak bumerang raniąc wszystkich wrogów, których trafi na swojej drodze. Najpewniej jest to jej alternatywny atak podstawowy.
Umiejętność, która stanowi niejako okrzyk bojowy, która wzmacnia siebie i sojuszników. Daje jej dodatkowe 200 HP, a sojusznikom dodatkowe 100 HP. Zwiększa również o 30% prędkość poruszania się, ale nie jest jasne, czy dotyczy to tylko jej samej, czy też sojuszników.
Umiejętność „Masakra/Rzeź”, która zadaje obrażenia wszystkim wrogom przed nią z efektem krwawienia zadając obrażenia w czasie.
Umiejętność pasywna „Zastrzyk adrenaliny”, która leczy wszystkie obrażenia wyrządzone przez efekt krwawienia (można rozszerzyć również na obrażenia od ognia (dynamit Ashe) lub obrażenia od trucizny (mina Wdowy). Może to być również zamiana obrażeń od krwawienia na HP, ponieważ wydaje się, że istnieje zamieszanie związane z tłumaczeniem.
Ultimate „Szaleństwo”, w której szarżuje przed siebie zadając obrażenia blokujące leczenie (efekt jak granat Any) oraz dodaje efekt krwawienia lecząc ją samą przez cały czas trwania umiejętności (poprzez jej umiejętność bierną, leczenie nie jest wynikiem jej ultimate).

Co może potwierdzać, że jest to prawdziwy leak to fakt, że może pochodzić z ekranu wyboru postaci. Podczas wyboru bohatera w becie Overwatch 2 można sprawdzić jakie dana postać posiada umiejętności po kliknięciu klawisza F1. I jeśli dobrze przyjrzycie się powyższym umiejętnościom zauważycie niektóre elementy ciała bohaterki.

Przykładowo 3 umiejętność dotycząca okrzyku bojowego w tle posiada oko bohaterki, a kolejna jej usta. Sam ultimate jest wykonany w tej samej stylistyce co UI którego doczekaliśmy się podczas beta testów gry.

Jak zauważył jeden z użytkowników reddita zrzut ekranu musiał być zrobiony w Obszarze Treningowym. Jeśli przyjrzycie się dokładnie podstawowemu atakowi zauważycie, że górna część tła jest ciemno szara natomiast dolna wchodzi już w pomarańczowy kolor. Dla porównania spójrzcie na to jak wygląda to przy jakiejkolwiek innej postaci w grze. Poniżej prezentuję dwa zrzuty ekranu – jeden w rozdzielczości 1366×768 i drugi 1920×1080.

A niżej Echo w wyższej rozdzielczości.

Rzecz jasna do momentu ogłoszenia powyższe ikony mogą być po prostu fejkami, ale jeśli nawet to ktoś musiał naprawdę się postarać aby wyglądały bardzo realnie.

Jak myślicie, przeciek od Fefe jest realny czy jest bardzo dobrze przygotowanym fejkiem przez któregoś deva lub influencera biorącego udział w alfa testach?