Ujawniono trzecie, nowe słowo runiczne w Diablo 2 Resurrected z patcha 2.4!

Dzisiejszego dnia Blizzard za pośrednictwem kanału Dbrunski125 ujawnił trzecie słowo runiczne, które zobaczymy w Diablo 2 Resurrected wraz z nadejściem patcha 2.4!

Nowe słowa runiczne w Diablo 2 Resurrected

Zbliżamy się do premiery patcha 2.4 na serwerach PTR w Diablo 2 Resurrected. Z tej okazji Blizzard przy współpracy ze streamerem Dbrunski125 ujawnił nam trzecie słowo runiczne, jakie zobaczymy w Diablo 2 Resurrected wraz z pojawieniem się na serwerach patcha 2.4!

Dla niewtajemniczonych, patch 2.4 w Diablo 2 Resurrected wprowadza wiele zmian balansowych u wszystkich bohaterów, wprowadza gry rankingowe, zmiany u najemników oraz wprowadza zupełnie nowe słowa runiczne. Deweloperzy bardzo enigmatycznie wypowiedzieli się na temat potencjalnych zmian balansowych, ale wiemy jakie 3 słowa runiczne pojawią się wraz z pierwszym sezonem rozgrywek rankingowych. Dwa z nich zaprezentowaliśmy Wam już wcześniej, zaś dziś prezentujemy kolejne.

Szczegóły słowa runicznego znajdziecie poniżej:

UNBENDING WILL

Fal + Io + Ith + Eld + El + Hel

18% Szans na rzucenie 18-poziomowej Drwiny podczas ataku
+3 do Zdolności Bojowych (Tylko dla Barbarzyńcy)
+20% Zwiększona Szybkość Ataku
+330% Zwiększone Obrażenia
+9 do Maksymalnych Obrażeń
+50 do Skuteczności Ataku
+75% Obrażeń przeciwko Nieumarłym
+50 do Skuteczności Ataku przeciwko Nieumarłym
+8% Kradzieży Życia przy Trafieniu
Blokuje Leczenie Potworów
+10 do Siły
+10 do Witalności
Obrażenia Zredukowane o 8
+1 do Promienia Światła
Wymagania -20%
Gniazda (6)

Nowe słowo runiczne jest stosunkowo tanie w przygotowaniu. Jednym z dużych plusów nowego słowa jest fakt, że zapewnia aż 330% zwiększone obrażenia co jest mega wysokim wskaźnikiem. Jak mówi Dbrunski broń najbardziej przyda się Barbarzyńcy pod build Frenzy, Berserker czy Concetrate.

Premiera patcha 2.4 w Diablo 2 Resurrected nie została jeszcze ogłoszona.