Krwawy Rycerz potencjalną, nową klasą w Diablo Immortal!

Blizzard nie zamierza poprzestać na 6 klasach w Diablo Immortal! W plikach gry znajdują się assety Krwawego Rycerza!

umiejętności krwawego rycerza w Diablo Immortal

Diablo Immortal na premierę będzie posiadać 6 grywalnych bohaterów, których znamy z pozostałych odsłon serii. Znajdą się w nich klasy znane z Diablo III tj. Barbarzyńca, Czarownica, Krzyżowiec, Mnich, Łowca Demonów oraz Nekromanta. Jednak jak donosi portal Wowhead w grze po premierze możemy zobaczyć zupełnie nową klasę – Krwawego Krzyżowca!

Blood Knight w plikach gry Diablo Immortal

Aktualnie trwające beta testy Diablo Immortal zaprezentowały rozgrywkę klasy Nekromanty. Jest to zatem już ostatnia udostępniona oficjalnie klasa, którą zobaczymy na premierę gry, która ma nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku. Tymczasem najwyraźniej trwają prace nad nową klasą, która może ujrzeć światło dzienne po premierze gry.

W plikach Diablo Immortal znajdują się assety podpisane jako Krwawy Rycerz. Klasa ta nie posiada aktualnie żadnych animacji, a grafiki dołączone do wizerunku postaci są wybrakowane bądź niskiej jakości. Jak prezentuje się nowa klasa możecie zobaczyć poniżej.

model klasy blood knight w Diablo Immortal

Niestety nic więcej poza jego obecnością w plikach gry nie wiemy. W grze znajduje się jeszcze sztylet o tej samej nazwie i bardzo odpowiadający zbroi widocznej na powyższym modelu. Klasa jak widać jest już w zaawansowanej fazie projektowania jednak na tyle długo przed premierą, że jego obecność z całą pewnością nastąpi po premierze gry.