Zamknij

W: ,

Barbarzyńca (Diablo Immortal)


Barbarzyńca jest grywalną klasą postaci w Diablo Immortal.

Barbarzyńcy, którzy ocaleli po zniszczeniu Góry Arreat, przemierzają świat i rzucają wrogów na kolana dzięki zaciekłym atakom oraz potężnemu orężowi.

Ten artykuł zawiera informacje, które nie zostały jeszcze opublikowane. Zawartość może nie być dokładna i / lub może ulec zmianie po premierze gry.

Lore


Dla poznania historii rasy Barbarzyńców zobacz artykuł Dzieci Bul-Kathosa.

Umiejętności


Lacerate (Rany Szarpane)

Diablo Immortal Barbarian Skill Lacerate

Podstawowy atak Barbarzyńcy, który miota wszystkimi brońmi w rękach zadając obrażenia przeciwnikom znajdującym się z bezpośrednim sąsiedztwie. Czas odnowienia: Brak.

Chained Spear

Diablo Immortal Barbarian Skill Chained Spear

Barbarzyńca wyrzuca do przodu 3 łańcuchy zakończone ostrzami, które zadają 100pkt obrażeń przeciwnikom, na których natrafi na swojej drodze oraz przyciąga ich do bohatera. Czas odnowienia 10 sekund

Furious Charge

Diablo Immortal Barbarian Skill Furious Charge

Szarżuje do przodu, odrzucając przeciwników na swojej drodze i zadając 126 pkt obrażeń. Umiejętność ma 3 ładunki. Czas odnowienia 8 sekund

Hammer of the Ancients

Diablo Immortal Barbarian Skill - Hammer of the Ancient

Przyzywa Młot Starożytnych, który zadaje 109 obrażeń przeciwników. Dodatkowo podczas uderzenia umiejętność wyzwala trzęsienie ziemi, które zadaje dodatkowe 9pkt obrażeń co sekundę w trakcie trwania. Czas odnowienia 12 sekund.

Umiejętność może zostać wzmocniona przez przedmioty legendarne:

  • War Axe of the Ancients – Umiejętność ma możliwość ładowania się. Dłuższe ładowanie pozwala zwiększyć zadawane obrażenia do 162 pkt. i zwiększa obszar działania umiejętności.
  • Stormbringer – TBA

Seismic Slam

Diablo Immortal Barbarian Skill - Seismic Slam

Umiejętność dwuetapowa. Barbarzyńca wybiera najpierw kierunek, w którym poprzez tąpnięcie nogą o ziemię wywołuje falę uderzeniową, która odrzuca przeciwników w dal zadając im obrażenia. Czas odnowienia 9 sekund.

Throw

Barbarzyńca chwyta przeciwników w dłoń, których następnie może rzucić w przeciwników zadając im obrażenia. Czas odnowienia: TBA

Whirlwind

Diablo Immortal Barbarian Skill Whirlwind

Barbarzyńca miota antycznym toporem kręcąc się w kółko i zadając obrażenia przeciwnikom przez 4 sekundy. Umiejętność czasowa co oznacza, że można ją przerwać i kontynuować wykorzystując pozostałą moc. Czas odnowienia 10 sekund.

Leap Attack

Barbarzyńca wykonuje skok w określone miejsce, zadając obrażenia przeciwnikom znajdującym się w miejscu uderzenia. Umiejętność dwuetapowa, pierwszy etap polega na określeniu miejsca, w które Barbarzyńca ma skoczyć, drugi etap aktywacji umiejętności. Czas odnowienia 11 sekund

Ultimate – Blood and Fury (Krew i Furia)

diablo immortal barbarian skill ultimate

Ultimate to specjalna umiejętność bohaterska, która ładowana jest w trakcie rozgrywki. Gdy zostanie w pełni naładowana pojawi się jako dodatkowy przycisk na telefonie, po naciśnięciu którego zwiększy na 12 sekund zasięg ataku, pozwoli na odrzucenie przeciwników i zapewni kradzież życia po każdym trafieniu. Całość charakteryzuje się ładunkiem energii przechodzącym przez bohatera.

Gameplay


Obrazy


Aktualnie wikipedia posiada 476 artykułów...

Ostatnio aktualizowane
Ostatnio dodane
Wspieraj nas i oglądaj