Zamknij

W: ,

Czarownica (Diablo Immortal)


Czarownica (ang. Wizard) jest grywalną klasą postaci w Diablo Immortal.

Czarownicy manipulują mocą tajemną, by atakować wrogów z oddali. Mogą zdezintegrować przeciwnika i obrócić go w pył, zamrozić jego ciało, a następnie je roztrzaskać, lub spalić go, aż zostaną z niego jedynie dymiące szczątki.

Ten artykuł zawiera informacje, które nie zostały jeszcze opublikowane. Zawartość może nie być dokładna i / lub może ulec zmianie po premierze gry.

Lore


Dla poznania historii klasy Czarodziejów zobacz artykuł Czarodziej.

Czarownicy są mistrzami magii, władający mocą tajemną. Buntownicy, którzy odrzucili ścieżkę nauki obraną przez pozostałych. Manipulują mocą, dzięki czemu są w stanie kontrolować żywioły, rzucać zaklęcia ochronne jak i tworzyć potężne iluzje.

Umiejętności


Electrocute (Porażenie)

diablo immortal wizard skill elecrocute

Wystrzeliwuje w kierunku przeciwników wiązkę elektryczną, która zadaje obrażenia od błyskawic. Jedna wiązka może chwycić trzech przeciwników. Czas odnowienia: Brak

Arcane Wind

diablo immortal skill arcane wind

Umiejętność ta pozwala Czarownicy odrzucić i zadać przeciwnikom obrażenia. Pierwszy etap polega na wybraniu kierunku, a drugie tapnięcie za użycie umiejętności. Czas odnowienia: 6 sekund.

Lightning Nova

diablo immortal skill lightning nova

Ciska novę naelektryzowanych kul zadających obrażenia od błyskawic, która wraca do bohatera. Zadaje obrażenia gdy na swojej drodze natrafią na przeciwnika. Czas odnowienia: 10 sek.

Meteor

diablo immortal skill meteor

Przyzywa ognisty meteor, który rozpada się w wybranym miejscu zadając obrażenia, ogłuszając i paląc przeciwników w jego zasięgu. Czas odnowienia: 10 sekund.

Teleport

diablo immortal skill teleport

Przenosi natychmiast bohatera w inne miejsce w kierunku, w którą stronę jest zwrócony. Umiejętność posiada 3 ładunki. Czas odnowienia: 5 sekund.

Ice Crystal

Czarownica w wybranym miejscu przyzywa kryształ lodu. Po drugiej aktywacji umiejętności (lub gdy minie czas na aktywację) kryształ wybucha zadając obrażenia wszystkim przeciwnikom znajdującym się w pobliżu. Czas odnowienia 28 sekund.

Ray of Frost

diablo immortal skill ray of frost

Wyzwala promień lodu, który zadaje przeciwnikom obrażenia od zimna. Umiejętność aktywowana dwukrotnie; pierwszy raz wybiera kierunek użycia, drugi raz uruchamia wiązkę, która przez 5 sekund zadaje stałe obrażenia przeciwnikom znajdującym się na przeciwko wiązki.

Scorch

diablo immortal skill scorch

Pozwala czarodziejce rzucić potężną kulą ognia, która odrzuca przeciwników i pali ziemię w kierunku, w którym leciała. Czas odnowienia 9 sekund

Nowa umiejętność (Aktualnie bez nazwy)

Czarownica rzuca w przeciwników kulą energii, która chwyta ich w swoje objęcia i nie pozwala im się wydostać przez kilka sekund. Po wypuszczeniu wybucha energią zadając obrażenia wrogom znajdującym się w pobliżu.

Energy Armor

Czarownica koncentruje swoją energię zwiększając pancerz tworząc nieprzenikalną barierę. Czas odnowienia: Nieznany

Ultimate Full Power (Pełnia Mocy)

Ultimate to specjalna umiejętność bohaterska, która ładowana jest w trakcie rozgrywki. Gdy zostanie w pełni naładowana pojawi się jako dodatkowy przycisk na telefonie, po naciśnięciu którego zwiększy na 12 sekund liczbę celów, między którymi przeskakuje ładunek elektryczny i pozwala bohaterowi na ruch w trakcie rzucania zaklęcia. Całość charakteryzuje się ładunkiem energii przechodzącym przez bohatera.

Gameplay


Obrazy


Aktualnie wikipedia posiada 408 artykułów...

Ostatnio aktualizowane
Ostatnio dodane
Wspieraj nas i oglądaj