Ujawniono wygląd i skille Druida, Nekromanty, Paladyna i Zabójczyni w Diablo 2 Resurrected

Zakończone w poniedziałek alfa testy Diablo 2 Resurrected pozwoliły zobaczyć, jak wyglądają modele Druida, Nekromanty, Paladyna i Zabójczyni.

modele i skille bohaterów w Diablo 2 Resurrected

Będąc przed kolejną fazą testów Diablo 2 Resurrected gracze z niecierpliwością wyczekiwali jak wygląda rozgrywka pozostałymi bohaterami dostępnymi w grze, a których to nie można było normalnie wybrać. W trakcie alfa testów gry gracze otrzymali możliwość rozgrywki jedynie Amazonką, Barbarzyńcą i Czarodziejką. Pozostałe klasy jak Druid, Nekromanta, Paladyn, i Zabójczyni w dalszym ciągu pozostawały niedostępne dla oczu graczy.

Jednak jednemu z nich udało się odblokować dostęp do wszystkich klas postaci, dzięki czemu miał okazję nagrać materiały z umiejętnościami wszystkich pozostałych bohaterów.

Gameplay Druida z Diablo 2 Resurrected

Druid w Diablo 2 posługuje się umiejętnościami żywiołów, możliwością przyzwania minionów oraz przekształceniem się w wilkołaka bądź niedźwiedzia.

Gameplay Nekromanty z Diablo 2 Resurrected

Nekromanta w Diablo 2 Resurrected może posługiwać się klątwami, przyzwaniem minionów w postaci szkieletów, zombie czy różnego rodzaju golemów jak i używać umiejętności ofensywnych i defensywnych z wykorzystaniem kości.

Gameplay Paladyna z Diablo 2 Resurrected

Paladyn w Diablo 2 Resurrected posługiwać się może wszelkimi rodzajami aur dającymi wzmocnienie bądź odporności oraz ofensywnymi mocami światłości.

Gameplay Zabójczyni z Diablo 2 Resurrected

Zabójczyni w Diablo 2 Resurrected jest protoplastą Łowcy Demonów (pułapki) i Mnicha (walka wręcz i kopniaki) z Diablo 3. Posługuje się umiejętnościami walki w zwarciu z wykorzystaniem kopniaków i pozostawianiem pułapek

Graczy czeka jeszcze jedna faza testów. Z zapowiedzi wynikało, że ma to być alfa trybu multiplayer, jednak wczoraj informowaliśmy już Was o rozpoczęciu zapisów do beta testów Diablo 2 Resurrected.