Zamknij

Kamień Jordana SoJ (Diablo II)

Kamień Jordana to unikalny pierścień w Diablo 2 zwany również SoJem (Stone of Jordan). Jest to unikalny pierścień służący w głównej mierze do rozpoczęcia wydarzenia "World Event" z udziałem Diablo Clone.

Właściwości Kamienia Jordana


PrzedmiotWłaściwości
kamień jordana soj diablo 2+1 do wszystkich umiejętności
Dodaje 1-12 obrażeń od błyskawic
+20 do Many
Zwiększenie maksimum many o 25%

Jak zdobyć i gdzie farmić Kamień Jordana?

Kamień Jordana jako unikatowy przedmiot ciężko wydropić z bossów, którzy mają całe spektrum dropu. Najlepszym miejscem do dropienia SoJa jest Andariel na Koszmarze oraz Rada Travincal. Andariel na drugim poziomie trudności ma wbudowaną szansę na drop 3 unikatowych pierścieni, zaś na piekielnym wszystkich unikatów. Oznacza to, że wystarczy latać na koszmarze ponieważ szansa na drop jest znacznie większa.

W przypadku Rady Travincal wygląda to tak, że podobnie jak Andariel warto robić na nich runy na koszmarze. Rada ma to do siebie, że dropi bardzo dużo pierścieni, a co za tym idzie może również dropnąć Kamień Jordana, czyli SoJ. W przypadku rady jest jeszcze o tyle łatwiej, że teleport Travincal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rady dzięki czemu zaraz po pokonaniu Andariel można się wybrać do 3 aktu.