Zamknij

W: , ,

Zew Starożytnych (Call of the Ancients)


Zew Starożytnych (ang. Call of the Ancients) to jedno z wydarzeń strefowych w Diablo Immortal mające na celu zgromadzenie odpowiedniej ilości Starożytnej Esencji, aby przywołać Ducha Starożytnego [1]. Zadanie pozwala zdobyć spore liczby materiałów rzemieślniczych jak i ma szansę na drop legendarnych przedmiotów.

Lokalizacja


Aby wziąć udział w wydarzeniu należy udać się na Zamarzniętą Tundrę, a następnie podobnie jak w przypadku Zagubionych Artefaktów – zacząć eliminować wrogów. Na pasku z aktywnymi zadaniami wyświetli nam się obecny progres przywołania Starożytnego Ducha.

Zasady


Wraz z eliminacją potworów w krainie Zamarzniętej Tundry gracz zdobywać będzie Antyczną Esencję, dzięki której będziemy zapełniać pasek przywołania Ducha Starożytnego. Dodatkowo będziemy potrzebować 10 Pradawnych Reliktów, które możemy zdobyć od rzadkich i elitarnych mobów na mapie lub bezpośrednio od Łowców Duchów podczas wydarzenia.

zbiórka na zew starożytnych w diablo immortal

Gdy zebrana esencja sięgnie 100% rozpocznie się wydarzenie, a gracz ma 60 sekund na dotarcie do lokacji prowadzącej do Wioski Klan Lodu na północ od punktu nawigacyjnego w Bitter Hearth. W kolejnym etapie wydarzenia należy podążać za Starożytnym Duchem w kierunku ołtarza przodków. Po dotarciu Duch stanie się interaktywny i wtedy można przekazać mu zebrane wcześniej Pradawne Relikty celem ich oczyszczenia ze spaczenia.

Zew Starożytnych - oczyszczanie pradawnych relikwii

Nagrody


Z każdym oczyszczeniem Pradawnych Reliktów gracz otrzyma nagrody w postaci:

  • złomu,
  • losowej jakości przedmiotów,
  • złota.

Pozostałe wydarzenia


LokacjaWydarzenie
Cmentarz PopielnychNawiedzony Powóz
Mroczna KniejaOczyść Spaczenie
ŻółcibagnoStarożytna Arena
Góra ZavainPrastary Koszmar
Biblioteka Zoluna KulleUkryte Komnaty Kulla
Morze SaszarskieZagubione Artefakty
Zamarznięta TundraZew Starożytnych
Kraina PotępieniaWrota Demonów

Przypisy


  1. Wydarzenia Strefowe [Zone Events], Blizzplanet.pl, Dostęp 08-08-2022[]

Aktualnie wiki posiada 593 artykułów...

Ostatnio aktualizowane
Ostatnio dodane