Zamknij

Zew Starożytnych (Call of the Ancients)

Zew Starożytnych (ang. Call of the Ancients) to jedno z wydarzeń strefowych w Diablo Immortal mające na celu zgromadzenie odpowiedniej ilości Starożytnej Esencji, aby przywołać Ducha Starożytnego ((Wydarzenia Strefowe [Zone Events], Blizzplanet.pl, Dostęp 08-08-2022)). Zadanie pozwala zdobyć spore liczby materiałów rzemieślniczych jak i ma szansę na drop legendarnych przedmiotów.

Lokalizacja


Aby wziąć udział w wydarzeniu należy udać się na Zamarzniętą Tundrę, a następnie podobnie jak w przypadku Zagubionych Artefaktów – zacząć eliminować wrogów. Na pasku z aktywnymi zadaniami wyświetli nam się obecny progres przywołania Starożytnego Ducha.

Zasady


Wraz z eliminacją potworów w krainie Zamarzniętej Tundry gracz zdobywać będzie Antyczną Esencję, dzięki której będziemy zapełniać pasek przywołania Ducha Starożytnego. Dodatkowo będziemy potrzebować 10 Pradawnych Reliktów, które możemy zdobyć od rzadkich i elitarnych mobów na mapie lub bezpośrednio od Łowców Duchów podczas wydarzenia.

zbiórka na zew starożytnych w diablo immortal

Gdy zebrana esencja sięgnie 100% rozpocznie się wydarzenie, a gracz ma 60 sekund na dotarcie do lokacji prowadzącej do Wioski Klan Lodu na północ od punktu nawigacyjnego w Bitter Hearth. W kolejnym etapie wydarzenia należy podążać za Starożytnym Duchem w kierunku ołtarza przodków. Po dotarciu Duch stanie się interaktywny i wtedy można przekazać mu zebrane wcześniej Pradawne Relikty celem ich oczyszczenia ze spaczenia.

Zew Starożytnych - oczyszczanie pradawnych relikwii

Nagrody


Z każdym oczyszczeniem Pradawnych Reliktów gracz otrzyma nagrody w postaci:

  • złomu,
  • losowej jakości przedmiotów,
  • złota.

Pozostałe wydarzenia


LokacjaWydarzenie
Cmentarz PopielnychNawiedzony Powóz
Mroczna KniejaOczyść Spaczenie
ŻółcibagnoStarożytna Arena
Góra ZavainPrastary Koszmar
Biblioteka Zoluna KulleUkryte Komnaty Kulla
Morze SaszarskieZagubione Artefakty
Zamarznięta TundraZew Starożytnych
Kraina PotępieniaWrota Demonów

Przypisy