Zamknij

Nawiedzony Powóz (Haunted Carriage)

Nawiedzony Powóz (Haunted Carriage) to jedno z unikalnych wydarzeń strefowych w Diablo Immortal występujących w lokacji Cmentarz Popielnych (Ashwold Cementary). Wydarzenie dostępne jest po zakończeniu głównego wątku fabularnego w grze i rozpoczęciu rozgrywki na poziomie minimum Piekło I.

Haunted Carriage Diablo Immortal Zone Event

Lokalizacja


Wydarzenie Nawiedzony Powóz rozpoczyna się na Cmentarzu Popielnych (Ashwold Cementary) w Posiadłości Popielnych (Ashwold Manor) na południe od punktu nawigacyjnego Przełom Szalonego Króla.

Wszyscy gracze mogą szybko sprawdzić kiedy odbędzie się kolejne wydarzenie. Wystarczy podczas obecności na cmentarzu zerknąć na panel zadań, na którym wyświetli się czas do najbliższego rozpoczęcia wydarzenia.

Dodatkowo każdy z obecnych na cmentarzu otrzyma powiadomienie o starcie wydarzenia wraz z buttonem umożliwiającym nawigowanie do niego.

Zasady


W trakcie wydarzenia gracze muszą podążać za Nawiedzonym Powozem, który będzie przemieszczał się po stałej ścieżce. W czasie podróży powóz zatrzyma się kilkukrotnie przywołując nieumarłych strażników, których trzeba pokonać zanim powóz ruszy dalej. Obecność przy każdym przystanku zapewnia większą liczbę nagród w postaci złota i dropu przedmiotów.

Poniżej ścieżka, którą przemieszcza się powóz.

Poborca Podatkowy

Na samym końcu podróży pojawi się boss Poborca Podatkowy (Tax Collector), który zada obrażenia i odrzuci losowego gracza biorącego udział w wydarzeniu.

Poborca podatkowy ma 20.25 MLN punktów życia i aby odebrać wszystkie nagrody z wydarzenia należy uderzyć go przynajmniej raz z czym nie będzie problemu ponieważ gracze tak szybko nie pozbawią go życia. W skład jego umiejętności wchodzi więzienie oraz wieżyczka. Sam boss nie stanowi też większego wyzwania, nie ma na niego tym samym konkretnej taktyki. DPS i do przodu.

Hamonogram


Nawiedzony Powóz pojawia się dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz w soboty w następujących godzinach czasu serwera:

  • 12:00,
  • 20:30,
  • 22:00.

Nagrody


Nawiedzony powóz zapewnia gwarantowane następujące nagrody:

  • 6x Zaklęty Pył,
  • Złoto,
  • magiczne przedmioty.

Dodatkowo gracz ma szansę na drop rzadkich i legendarnych przedmiotów po pokonaniu poborcy.

Pozostałe wydarzenia


LokacjaWydarzenie
Cmentarz PopielnychNawiedzony Powóz
Mroczna KniejaOczyść Spaczenie
ŻółcibagnoStarożytna Arena
Góra ZavainPrastary Koszmar
Biblioteka Zoluna KulleUkryte Komnaty Kulla
Morze SaszarskieZagubione Artefakty
Zamarznięta TundraZew Starożytnych
Kraina PotępieniaWrota Demonów

Przypisy