Zamknij

Blood Knight

Blood Knight jest potencjalną, nową klasą postaci w Diablo Immortal. Informacje o nowym bohaterze wyciekły z klienta gry, w której znajdują się jego modele tekstur jak i lista umiejętności.

Wstęp


Krwawi Rycerze wystąpili już we wcześniejszych grach Diablo. W pierwszej części gry byli głównie minionami poza dwoma NPC, Sir Gorashem i Lachdananem. Obaj ci rycerze byli częścią gwardii królewskiej Leoryka. Ten drugi był również tym, który zabił Leoryka, po którym to zabójstwie przemienił się w Króla Szkieletów. Królobójca pełnił ważną rolę we wczesnym Diablo, a Krwawi Rycerze w Diablo Immortal mogliby ewoluować wokół tej formacji jako antyczni gwardziści, którzy stali na straży ochrony Tristram za wszelką cenę, nawet gdyby miało to oznaczać zabójstwo szalonego władcy.

Inną teorią, która może zdradzać pochodzenie klasy Blood Knight jest herb klasowy, który został odkryty w plikach gry. Wskazuje on bowiem symbol zbliżony do korony, który przypomina tą noszoną przez jedną z najbardziej znanych demonów, Hrabinę. W Diablo Immortal została ona wskrzeszona, a wraz z nią wyznawcy krwawego kultu, Bloodsworn.

Umiejętności


UmiejętnośćOpis
Dash StabGdy cel oddala się od bohatera, doskakujesz do niego. Gdy cel znajduje się naprzeciwko bohatera, uruchomiony zostaje ostrzał.
Stab and SmashPrzebija wroga stojącego naprzeciwko zadając mu obrażenia, po czym rzuca nim o ziemię, zadając obrażenia wszystkim pobliskim wrogom ogłuszając ich.
Dark ConduitsWystrzeliwuje wiele pocisków, które przyklejają się do przeciwników zadając im obrażenia. Przyciąga przeciwników na swojej drodze podczas zadawania obrażeń.
BloodsuckWysysa życie z pobliskich wrogów, zadając im obrażenia.
Bat TroopKrwawy Rycerz przywołuje oddział nietoperzy na określonym obszarze na X sekund. Gdy aktywna, można użyć umiejętności do przyzwania oddziału nietoperzy, który będzie śledził pobliskich przeciwników. Zadaje X obrażeń wrogom w promieniu działania co X sekund.
Shadow MassTworzy bohaterowi i sojusznikom wabika. Co każde {3} rozpoczęte ataki, wabik zostanie wygenerowany, który zdubluje ataki.
Shadow SpearRzuca włócznię cienia przed siebie, zadając obrażenia wszystkim wrogom na lini rzutu. Przytrzymując umiejętność ładuje ją, zwiększając odległość rzutu, zasięg i obrażenia.
Dark EdgeGdy przeciwnik ucieka od bohatera, rzuca krwawą miazgę (zmiażdżenie) jako atak dystansowy. Jeżeli znajduje się blisko bohatera używa krwawego ostrza do ataku w zwarciu.
Rotary SweepAtak wymiatający przeciwników podczas rotowania 3krotnie włóczni, zadaje do X obrażeń pobliskim celom. Można poruszać się w trakcie ataku.
BlackfogsCiało bohatera uwalnia czarną mgłę utrzymującą się przez X sekund, wpływając na pobliskich przeciwników. Potwory będące pod wpływem czarnej mgły atakują inne potwory. Wrogowie w czarnej mgle nie mogą nakierowywać umiejętności (smart cast).
Blood DemonZabijając wroga otrzymujesz Mroczną Krew (Evil Blood). Gdy posiadasz wystarczającą ilość, przemieniasz się w Krwawego Demona na X sekund.
Blood Demon: BloodstrikeAtakuje krwawą falą przed siebie, zadając obrażenia przeciwnikom na swojej drodze odrzucając ich.

Galeria


Klasy postaci


Postacie Diablo Immortal
Barbarzyńca / Czarownica / Krwawy Rycerz / Krzyżowiec / Łowca Demonów / Mnich / Nekromanta