Zamknij

Nieśmiertelni (Immortals)

Nieśmiertelni to obok Awanturników i Cieni jedna z trzech frakcji w Diablo Immortal. Stworzeni do bronienia Sanktuarium muszą pilnować nie tylko mieszkańców Sanktuarium ale i swojego, na którego zakusy mają Cienie.

Nieśmiertelni Diablo Immortal

Jednocześnie we frakcji Nieśmiertelnych może uczestniczyć maksymalnie 300 graczy na całym serwerze, prowadzonym przez Wodza Nieśmiertelnych i jego 4 poruczników.

Kontekst fabularny


Nieśmiertalni bronią Sanktuarium przed największymi zagrożeniami Płonących Piekieł. Odziedziczyli moc i spuściznę – ale również obowiązki pradawnych Nefalemów. Nieśmiertelni zostali stworzeni przez Kiona, syna Daedessy Budowniczej, która przekazała mu potężny artefakt zwany Koroną Wieczności. Został zobowiązany do trzymania pieczy nad bezpieczeństwem Sanktuarium uzyskując ogromne wpływy i władzę. Ale czynniki te, bardzo korupcjogenne muszą być kontrolowane. Stąd też Nieśmiertelni muszą bronić nie tylko Sanktuarium, ale i samych siebie przed Cieniami, frakcją utworzoną przez Akebę, siostrę Kiona.

Jak zostać Nieśmiertelnym?


Gra udostępnia dwa sposoby dołączenia do frakcji Nieśmiertelnych. Pierwszym z nich jest Rytuał Wygnania, wydarzenie testujące możliwości Nieśmiertelnych przeciwko Cieniom, drugim natomiast zaproszenie do frakcji przez jednego z jego członków.

Rytuał Wygnania

Rytuał Wygnania to najważniejszy etap powtarzającego się Cyklu Konfliktu. Jest to czasochłonny sposób, aby zostać Nieśmiertelnym całym klanem. Zanim to jednak nastąpi Klan Cieni musi wziąć udział w Wojnie Cieni i znaleźć się w najlepszej 10tce serwera. Dodatkowo w trakcie pierwszego etapu walk 8vs8, Cienie muszą wygrać przynajmniej 5 bitew, by uruchomić drugi etap walki z Wodzem Nieśmiertelnych i drużynowego Deathmatchu. Ostatni pozostali przy życiu członkowie jednego klanu wyłaniają zwycięski klan, który przejmie rolę Nieśmiertelnych. Więcej o Rytuale Wygnania znajduje się w jednym z akapitów niżej.

Zaproszenie do Nieśmiertelnych

Zaproszenie do Nieśmiertelnych jest dosyć częstym zadaniem w codziennej rutynie tej frakcji. Osoba będąca członkiem Immortali może zaprosić każdego gracza, który jest Awanturnikiem do przystąpienia w ich szeregi. Ważny podkreślenia jest fakt, że jeśli frakcja posiada już 300 członków nie da się zaprosić nikogo.

Bycie Nieśmiertelnym


Struktura frakcji

Rządy

Strategia

Aktywności Nieśmiertelnych


Codzienne Cele

Obrona Skarbca

Próba Kiona

Pole Bitwy

Korvuska Ekspedycja

Rytuał Wygnania


Rytuał Wygnania jest częścią Cyklu Konfliktu. To wydarzenie PvP, w którym Nieśmiertelni muszą wziąć udział w wojnie przeciwko Cieniom, jeśli chcą utrzymać władzę.