Zamknij

Ukryte Komnaty Kulla (Kulle’s Secret Chamber)

Ukryte Komnaty Kulla (Kulle's Secret Chamber) to jedno z wydarzeń strefowych w Diablo Immortal występujące w Bibliotece Zoltuna Kulle. Jest to jedyne wydarzenie w grze, które umożliwia walkę z dwoma World Bossami w grze.

ukryte komnaty kulla diablo immortal

Lokalizacja


Wydarzenie Ukryte Komnaty Kulla to jedno z tych eventów gdzie potrzebna jest aktywność gracza. Pierwszy etap zadania ogranicza się do biegania po całej Bibliotece Zoltuna Kulle w poszukiwaniu zagubionych stron.

Zasady


Zasady Ukrytych Komnat Kulla podzielona jest na 2 etapy. Pierwszy polega na poszukiwaniach zagubionych stron magicznych ksiąg Horadrima. Tych gracz musi zebrać 5. Są one umieszczone w różnych lokacjach i spawnują się co jakiś czas w innych miejscach, które można zobaczyć na poniższej grafice. Zagubione strony oznaczone są lekką żółtą poświatą.

Drugi etap wydarzenia polega na utworzeniu z tych 5 stron księgi portalu, który pozwoli przejść do jednej z tytułowych ukrytych komnat. Każda otwarta komnata zawiera różne zadania do realizacji za realizację których można otrzymać materiały rzemieślnicze. Wśród zadań można wyróżnić:

  • Komnata skrzyń – zadanie polega na zniszczeniu wszystkich skrzyń,
  • Odliczanie – zadanie z zegarem na 75 sekund, który polega na wybiciu jak największej liczby wrogów,
  • Ebony Construct – zadanie z przeklętą skrzynią, po otworzeniu której należy pokonać mini bossa.

Dodatkowo otwieranie kolejnych ukrytych komnat daje szansę na pojawienie się jednego z dwóch World Bossów: Hydry lub Piaskowego Golema zamiast standardowych komnat.

Hydra

Hydra jest jednym z World Bossów w Diablo Immortal, która spawnuje się po akcji gracza w postaci uruchomienia księgi portali utworzonej z 5 Zagubionych stron. Wszyscy gracze znajdujący się w Bibliotece zostaną poinformowani o pojawieniu się Hydry. Lokalizacja Hydry znajduje się na grafice poniżej.

lokalizacja hydry w diablo immortal

Hydra pojawia się z predefiniowanym zestawem umiejętności: szarżą, chmurą trucizny i trującym oddechem.

Nagrodą za eliminację Hydry po raz pierwszy jest naczynie Dziedzictwa Horadrimów o nazwie Geniusz Zoltuna Kulle. Za każdym kolejnym razem gracz otrzyma Zaklęty Pył, kule doświadczenia oraz losowej jakości przedmioty.

IkonaWłaściwości
+18 do Krzepkości (1 ranga)

Piaskowy Golem (Sandstone Golem)

Piaskowy Golem jest jednym z World Bossów w Diablo Immortal, która spawnuje się po akcji gracza w postaci uruchomienia księgi portali utworzonej z 5 Zagubionych stron. Wszyscy gracze znajdujący się w Bibliotece zostaną poinformowani o pojawieniu się Golema. Lokalizacja golema znajduje się na grafice poniżej.

Golem po pojawieniu się w swojej lokacji zaszarżuje jednego z graczy lub tąpnie w ziemię ogłuszając wszystkich znajdujących się w pobliżu.

Nagrodą za eliminację Piaskowego Golema po raz pierwszy jest naczynie Dziedzictwa Horadrimów o nazwie Wina Bezimiennego. Za każdym kolejnym razem gracz otrzyma Zaklęty Pył, kule doświadczenia oraz losowej jakości przedmioty.

IkonaWłaściwości
+18 Odporność (1 ranga)

Nagrody


W ramach nagród jakie można otrzymać podczas tego wydarzenia:

  • Zaklęty Pył,
  • rzadkie / magiczne / legendarne przedmioty,
  • złoto,
  • możliwy spawn World Bossa,
  • Naczynia Dziedzictwa Horadrimów.

Pozostałe wydarzenia


LokacjaWydarzenie
Cmentarz PopielnychNawiedzony Powóz
Mroczna KniejaOczyść Spaczenie
ŻółcibagnoStarożytna Arena
Góra ZavainPrastary Koszmar
Biblioteka Zoluna KulleUkryte Komnaty Kulla
Morze SaszarskieZagubione Artefakty
Zamarznięta TundraZew Starożytnych
Kraina PotępieniaWrota Demonów

Przypisy